Junior obchodní partner

Randstad HR Solutions s.r.o.

Místo práce
Brno - město
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
24000 - 29000

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Jsi akční? Baví tě každodenní komunikace s lidmi? Rád se pohybuješ v prostředí klubů, barů a restaurací? Jsi spíš sova než ranní ptáče a nevadí ti pracovat raději po večerech než dopoledne? Máš prodejního ducha a chuť vést malý tým?
Pokud jsi odpověděl ano, přidej se k nám.
Tvým úkolem nebude prodej produktu konečným zákazníkům, ale navazování vztahů s obchodními partnery.

CO BUDE VAŠÍ NÁPLNÍ PRÁCE

Vyhledávání nových obchodních příležitostí
Navazování vztahů s provozovateli restauračních zařízení
Udržování dobrých obchodních vztahů
Prezentace produktu (ne za účelem prodeje)
Vedení menších týmu lidí

Zaměstnanecké výhody, benefity

CO VÁM MŮŽEME NABÍDNOUT?

13. a 14. plat
Služební vůz k pracovním i soukromým účelům
Flexibilní pracovní doba
5 týdnů dovolené
Sick days
Příspěvky na dovolenou
Životní i úrazové pojištění
Osobní i profesní růst

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Maloobchod

Tabákové výrobky

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

KOHO HLEDÁME? Člověka, který má

SŠ/VŠ vzdělání
Dobré komunikační a prezentační schopnosti
Ochotu pracovat spíše ve večerních hodinách, občas o víkendech
Uživatelskou znalost práce na PC
Zodpovědnost, spolehlivost a pozitivní myšlení
Řidičský průkaz sk. B a je aktivním řidičem

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme Randstad, světový lídr na trhu personálních agentur a jeden z největších poskytovatelů personálních služeb na českém trhu. Naším cílem je být pro naše kandidáty i klienty důvěryhodným a lidským partnerem na dnešním technologicky orientovaném trhu práce. V Randstadu si vybere každý. Nabízíme stálou práci i brigády, dlouhodobé i krátkodobé úvazky a uplatnění ve všech možných oborech po celé České republice. Jsme tu proto, abychom vám pomohli najít zaměstnavatele a pozici kde budete spokojení.

Svět práce se neustále vyvíjí a my spolu s ním. Utváříme ho tak, aby byl lepším místem jak pro zaměstnance, tak pro firmy, které jim dávají práci. Zakládáme si na férovém jednání, etickém přístupu a striktním dodržování legislativy. I proto jsme členem Asociace poskytovatelů personálních služeb (APPS) a jejího prezidia.

Měníme pozitivním směrem životy našich kandidátů i klientů již přes 60 let. Můžete nám proto věřit, že v tom, co děláme, se opravdu vyznáme.

Počet zaměstnanců

150-199 zaměstnanců
ID: 3190980  Datum zveřejnění: 18.9.2017  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 24000 - 29000