Svářeč

Randstad HR Solutions s.r.o.

Místo práce
Ve Vrbině 588/3, Krnov, Okres Bruntál
plný úvazek
Termín nástupu
02.10.2017
Mzdové podmínky (brutto)
od 120 Kč/hod.

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• manuální práce
• svařování

Zaměstnanecké výhody, benefity

• mzda od 120 Kč/ hodinu – hrubého, dle zkušeností
• příplatky za přesčas, za směnnost, za práci v sobotu a v neděli
• 25 dní dovolené
• zajištění zdravotních prohlídek
• příspěvky na stravování v závodní jídelně

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Ostatní průmyslová výroba

Největší výrobce techniky pro vytápění, ohřev vody, ale i specialista na různé druhy kotlů.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• fyzickou zdatnost, odolnost a pracovitost
• zkušenosti se svařováním, včetně svářečských zkoušek

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Počet zaměstnanců

150-199 zaměstnanců
ID: 3202981  Datum zveřejnění: 2.10.2017  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: od 120 Kč/hod.