Account Manager in Budapest (CZ&SK)

Randstad HR Solutions s.r.o.

Jihomoravský kraj, Kraj Vysočina, Zlínský kraj, Hlavní město Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- obchodování s emisními povolenkami (nákup i prodej)
- budování dlouhodobých vztahů se stávajícími klienty
- konzultantská činnost spojená s analýzou potřeb klienta v oblasti emisí
- hledání obchodního potenciálu u stávajících klientů a návrh řešení
- telefonický i osobní kontakt s klienty
- cestování po České i Slovenské republice
- účast na konferencích za účelem posilování značky, PR

Zaměstnanecké výhody, benefity

- práce v etablované mezinárodní společnosti, která Vám umožní pracovat v Budapešti
- role v mezinárodním týmu perspektivních profesionálů
- kvalitní zaškolení a profesní rozvoj
- prostor pro inovativní přístup a kreativitu
- dlouhodobá spolupráce s možností cestovat
- motivující finanční ohodnocení se zajímavými bonusy “beze stropu”
- další firemní bonusy (mobilní telefon, notebook, možnost využití firemního auta pro pracovní cesty a také soukromé účely, sick days)
- kompletní podpora při relokaci

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Jiné neuvedené oblasti

Toužíte po práci v zahraničí? Máte velké obchodní ambice? Vnímáte angličtinu jako svůj druhý mateřský jazyk? Pak je tato nabídka určena právě Vám!

Náš významný klient, mezinárodní leader působící v oblasti environmentálních komodit se specializací na emise a energetické certifikáty, úspěšně roste a hledá novou posilu do svého obchodního týmu na pozici Account Managera pro Českou a Slovenskou republiku s místem výkonu práce v BUDAPEŠTI.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- kreativec s velkým obchodním potenciálem
- rodilý Čech či Slovák, který umí perfektně anglicky
- zkušený obchodník, který se i nadále chce realizovat ve sféře obchodu
- analytický typ, který se nebojí čísel a tabulek
- reprezentativní člověk, který dokáže budovat pevné dlouhodobé vztahy
- excelentní prezentační a komunikační schopnosti
- ochota a chuť cestovat a realizovat se v mezinárodním obchodu

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Najít každému jeho vysněnou práci a firmám spokojené zaměstnance je smyslem toho, co děláme. Specializujeme se na agenturní zaměstnávání, vyhledávání pracovníků na hlavní pracovní poměr, inhouse řešení a komplexní služby v oblasti HR řešení. Zakládáme si na férovém jednání a etickém přístupu. Záleží nám na tom, jak vypadá pracovní trh - snažíme se jít příkladem a svou činností pozitivně ovlivňovat jeho podobu. Ať už hledáte svou první práci nebo jste ostřílený profesionál, u nás najde uplatnění každý.

Počet zaměstnanců

150-199 zaměstnanců
ID: 3203998  Datum zveřejnění: 3.10.2017