Nastupte do Amazonu a získejte mzdu od 135 Kč/h. + speciální bonusy! (Skladník)

Randstad HR Solutions s.r.o.

Plzeňský kraj, Ústecký kraj, Středočeský kraj, Hlavní město Praha
plný úvazek
Termín nástupu
dle domluvy
Mzdové podmínky (brutto)
23000 - 27900 Kč/měs.

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Víte, že v Amazonu teď dostanete více peněz? Nabízíme nástupní plat od 135 Kč na hodinu, bonus až 10 % navíc a spoustu dalších benefitů! Nepropásněte svoji šanci a přidejte se k nám! Získáte jednoduchou a stabilní práci se spoustou výhod. Do práce i zpět vás dovezeme zdarma, máme pro vás výhodné volání, levné obědy nebo 5 týdnů dovolené. Tak neváhejte a domluvte si co nejdříve pohovor v Praze nebo ve Vašem městě na 800 856 856.

Co Vás v práci čeká?
- manipulace se zásilkami
- rozbalování a balení zboží

Zaměstnanecké výhody, benefity

Co s námi získáte?
- Vyšší mzdu 135 Kč/hod + 10% bonus a příplatky
- BONUS 10 000 Kč za doporučení Vašeho kamaráda či člena rodiny
- speciální BONUS 7 000 Kč pro bývalé zaměstnance
- Možnost týdenních záloh
- Práci jen 4 dny v týdnu a 3 dny volna

Co Vám ještě nabídneme?
- Dlouhodobou spolupráci
- Práci v klimatizovaném a čistém moderním prostředí
- Týden dovolené navíc
- Hlavní jídlo jen za 25 Kč
- Svoz na směny a ze směny ZDARMA, nově i z Děčína a Karlových Varů!
- Zvýhodněný telefonní tarif

Co očekáváme?
- Zájem o dlouhodobé zaměstnání
- Ochotu pracovat na směny
- Dochvilnost, přesnost, schopnost práce v týmu
- Plnoletost a trestní bezúhonnost

Pohovory se konají denně v Praze na Zličíně, ul. Ringhofferova 1. Přijedeme také do Vašeho města - Chomutov, Ústí, Teplice, Most, Lovosice, Kladno a Plzeň.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Doprava, logistika

Amazon.com je internetový obchod patřící americké společnosti Amazon.com, Inc. ve státě Washington. Patří mezi nejstarší a největší obchody svého druhu.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Český jazyk - Středně pokročilý (B2)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Počet zaměstnanců

150-199 zaměstnanců
ID: 3204621  Datum zveřejnění: 3.10.2017  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 23000 - 27900 Kč/měs.