Operátor v novém výrobním závodu!

Randstad HR Solutions s.r.o.

Místo práce
Okres Ústí nad Labem
plný úvazek
Termín nástupu
dle dohody
Mzdové podmínky (brutto)
21000Kč

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Co Vás čeká?
• montovat výrobky na svěřeném pracovním úseku dle technické dokumentace
• kontrolovat kvalitu výrobků
• Váš přímý nadřízený bude předák linky

Zaměstnanecké výhody, benefity

Co s námi získáte?
• pracovní poměr ihned u našeho klienta, nastupujete tedy přímo do kmenového stavu společnosti
• po uplynutí 3 měsíční zkušební doby smlouvu na dobu NEURČITOU
• stravenky 80Kč/den
• možnost kariérního postupu, penzijní pojištění
• nástupní mzda od 17 000,-Kč btto
• osobní ohodnocení až 3200,-Kč btto
• příspěvek na dojíždění 500,-Kč btto

Informace o náboru

Co Vám ještě nabídneme?
• nabízíme Vám čistou výrobu, bezprašné prostředí, lidský přístup, přátelské vztahy na pracovišti, nový tým dobrých kolegů
• pracovní oblečení přímo od Vašeho zaměstnavatele, včetně jeho praní a čištění

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Pro našeho klienta, působícího v oblasti automotive, hledáme nové kolegy do výroby na pozici Operátor ve výrobě!
Jedná se o mladou a dynamickou společnost, která staví nové výrobní linky a tak hledá i nové kolegy do týmu.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Co očekáváme?
• chuť pracovat a to i v nepřetržitém provozu / 12-ti hodinové směny, krátký a dlouhý týden - veškeré příplatky za práci o víkendu, o noční jsou samozřejmostí
• manuální zručnost
• čistý trestní rejstřík

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Počet zaměstnanců

150-199 zaměstnanců
ID: 3211301  Datum zveřejnění: 10.10.2017  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 21000Kč