Obchodní manažer - Písek

Randstad HR Solutions s.r.o.

Místo práce
Okres Písek

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Orientujete v oblasti pojišťovnictví nebo financí? Baví Vás řídit a motivovat tým obchodníků? Dokážete jít týmu příkladem? Jste přirozenou, lidskou autoritou?

Ano? Buďte naším Obchodní ředitelem v Písku a okolí.

Co Vám nabídneme?
• Zázemí silné mezinárodní finanční instituce se stabilní pozicí na trhu
• Zaměstnání na HPP
• Nadprůměrnou fixní mzdu + motivující bonusy
• Zajímavé zaměstnanecké benefity (dovolená navíc, sick days, stravenky apod.)
• Možnost profesního růstu
• Práci, kde Váši snahu ocenění a budou Vás brát vážně

Co bude Vaší náplní práce?
• Zodpovědnost za obchodní výsledky jednotlivých členů
• Spolupráce při naplňování zadaných cílů z oblasti akvizic i retence
• Návrhy a zpětné hodnocení leadové kampaně
• Vedení a motivace skupiny obchodníku
• Školení a rozvoj týmu obchodníků
• Kvalitní reporting aktivit svěřené skupiny

Co požadujeme?
• 5 a více let zkušeností na obdobné pozici
• Zkušenost s vedením a motivováním obchodní týmu
• Dobré prodejní dovednosti v oboru finančnictví nebo pojišťovnictví
• Znalost regionu
• Samostatnost, proaktivní přístup
• Schopnost předávat know how a sdílet best practices z oblasti obchodních dovedností

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Pojišťovnictví kromě povinného sociálního zabezpečení

Specialista se silným zázemím v oblasti pojišťovnictví a správy investic.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Řidičský průkaz

B

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Počet zaměstnanců

150-199 zaměstnanců
ID: 3213211  Datum zveřejnění: 12.10.2017