Manipulační dělník

Randstad HR Solutions s.r.o.

Místo práce
Ostrava, Okres Ostrava
plný úvazek
Termín nástupu
17.10.2017
Mzdové podmínky (brutto)
cca 24000,- hrubého

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

manipulace s plochými výrobky a hliníkovými koly
příprava výrobků
3 směnný nepřetržitý provoz

Zaměstnanecké výhody, benefity

stálý a pravidelný plat
základní odměnu 92 Kč / hodinu
příplatky za odpolední směnu 4,5 Kč / hodinu
příplatky za noční směnu 10%, za práci přesčas 25%, práce o víkendech 50%, práce ve svátky 100% příplatek
příplatky za hluk 8 Kč / hodinu
příplatek za tepelnou zátěž 8 Kč / hodinu
příplatek za vibrace 8 Kč / hodinu
výkonnostní bonusy
dovolená 5 týdnů

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Pro známou výrobní firmu v Ostravě Kunčicích, hledáme urychleně motivované pracovníky do výroby.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

dochvilnost a pracovitost
fyzická zdatnost
manuální zručnost
flexibilita

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Počet zaměstnanců

150-199 zaměstnanců
ID: 3214620  Datum zveřejnění: 13.10.2017  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: cca 24000,- hrubého