Sales Support Administrator

Randstad HR Solutions s.r.o.

Místo práce
Jažlovice, Říčany-Praha-Kolovraty, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Chcete každý den s chutí chodit do práce? Mezi partu kolegů – kamarádů, kteří spolu táhnou za jeden provaz už nějakou chvíli, protože z téhle firmy se nikomu nechce odcházet?

Očekáváte uznání za svou práci? Chcete kariérně růst a nezmrznout na jednom místě? Zároveň milujete věci na svém místě a tabulky jsou Vašim kamarádem?

Tak se pojďte přidat do týmu našeho klienta, jednoho z nejvýznamnějších hráčů na trhu s operativním leasingem, který sídlí v Říčanech - Jažlovicích!

Co bude náplní Vaší práce?

- Příprava obchodních nabídek a stanovení výše leasingových splátek
- Adminstrace, prodloužení smluv, převodů smluv, vrácení vozidel, požadavky na splacení a prodej vozidel
- Práce v MS Excel a interních systémech, které Vám budou pomáhat
- Komunikovat s klienty a pomáhat jim s řešením nastalých situací
- Rozvíjení silných vztahů s dealery a zákazníky
- S Vašimi kolegy budete tvořit jeden tým a vzájemně se podporovat

Co Vám můžeme nabídnout?

- Reálnou možnost kariérního růstu
- Přátelské pracovní prostředí
- Zlepšení si AJ přirozenou cestou
- Širokou škálu firemních benefitů (stravenky, 5 týdnu dovolené, sick days, 13. Plat, …)
- Zázemí rodinné firmy, se zahraničním zkušenostmi
- Možnost nastartovat kariéru v automotive
- Lokalita: Říčany - Jažlovice

Koho hledáme do týmu?

- MS Excel na pokročilé úrovni
- Alespoň mírně pokročilou znalost AJ
- Preciznost je Vaše přirozená vlastnost
- Praxe v oboru výhodou
- Jsme otevření absolventům VŠ, které rádi vše naučíme
- Pozitivně smýšlející osobnost, co nepokazí legraci

Zaměstnanecké výhody, benefity

Přijemné firemní prostředí, Stravenky, 5 týdnů dovolené, sick-days, 13. plat, ...

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Finanční poradenství, zprostředkování finančních služeb a pojištění

Specialista na operativní leasing.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Vzdělání v oboru

Administrativa, finance

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Řidičský průkaz

B

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Najít každému jeho vysněnou práci a firmám spokojené zaměstnance je smyslem toho, co děláme. Specializujeme se na agenturní zaměstnávání, vyhledávání pracovníků na hlavní pracovní poměr, inhouse řešení a komplexní služby v oblasti HR řešení. Zakládáme si na férovém jednání a etickém přístupu. Záleží nám na tom, jak vypadá pracovní trh - snažíme se jít příkladem a svou činností pozitivně ovlivňovat jeho podobu. Ať už hledáte svou první práci nebo jste ostřílený profesionál, u nás najde uplatnění každý.

Počet zaměstnanců

150-199 zaměstnanců
ID: 3224104  Datum zveřejnění: 1.8.2018