Optometrista/Optometristka

Randstad HR Solutions s.r.o.

Místo práce
Okres Hradec Králové
plný úvazek
Termín nástupu
05.12.2017
Mzdové podmínky (brutto)
27 400 Kč - 30 000 Kč

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- vyšetření zraku klienta
- asistence při aplikaci kontaktních čoček
- poskytování rad zákazníkům
- prodej brýlí, kontaktních čoček a jiných optických pomůcek
- vedení administrativy a záznamů klientů

Zaměstnanecké výhody, benefity

- zázemí v úspěšné mezinárodní společnosti
- vzdělávací programy
- zaměstnanecké benefity (stravenky, zaměstnanecké slevy na firemní produkty, aj.)
- pracovní smlouvu na dobu určitou s možností převedení na dobu neurčitou
- zajímavé finanční ohodnocení 27 400 Kč - 30 000 Kč hrubého dle dosavadních zkušeností
- bonusová složka do 4000 Kč hrubého

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Nemocnice, ambulantní lékařská činnost, další zdravotní péče

Práce v oblasti oční optiky a péče o zrak.

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Osobnostní předpoklady a dovednosti

-vysokoškolské vzdělání v oboru optometrie (Bc.) či (Mgr.)
-pečlivost, komunikativnost, příjemné vystupování
-profesionální přístup k zákazníkům

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Počet zaměstnanců

150-199 zaměstnanců
ID: 3260214  Datum zveřejnění: 4.12.2017  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 27 400 Kč - 30 000 Kč