Amazon: získejte mzdu od 135 Kč/h. + 10% bonus!

Randstad HR Solutions s.r.o.

Dobrovíz, Plzeňský kraj, Ústecký kraj, Středočeský kraj, Hlavní město Praha, Praha - západ
plný úvazek
Termín nástupu
01.02.2018
Mzdové podmínky (brutto)
od 135 Kč/hod.

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáte nenáročnou manuální práci se spoustou výhod? Nabízíme mzdu od 135 Kč na hodinu a bonus až 10 % navíc! Nepropásněte svoji šanci a přidejte se k nám! Získáte jednoduchou a stabilní práci se spoustou výhod. Zajistíme vám dopravu do práce i zpět, máme pro vás výhodné volání, levné obědy nebo 5 týdnů dovolené. Zavolejte ZDARMA na 800 856 856, přihlaste se na pohovor a staňte se právě Vy spokojeným pracovníkem.

Co Vás v práci čeká?
- manipulace se zbožím: naskladňování a vyskladňování
- práce se čtečkou čárových kódů
- balení zásilek a kontrola mechanického poškození obalů
- nakládka zásilek do kamionů

Zaměstnanecké výhody, benefity

Co s námi získáte?
- 135 Kč/hod + bonus 10% + příplatky
- možnost týdenních záloh
- práci jen 4 dny v týdnu

Co Vám ještě nabídneme?
- dlouhodobou spolupráci
- práci v příjemném klimatizovaném a čistém moderním prostředí
- týden dovolené navíc
- hlavní jídlo jen za 25 Kč
- doprava na směny a ze směny zjištěna
- zvýhodněný telefonní tarif

Pohovory se konají denně v Praze na Zličíně, ul. Ringhofferova 1. Přijedeme také do Vašeho města.

Zaujala Vás naše nabídka?
Stiskněte tlačítko "Odpovědět" a vyplňte kontaktní formulář na následující straně. Budeme vás kontaktovat. Nechce se vám čekat? Zavolejte ZDARMA na 800 856 856. Jsme tu pro vás od pondělí do pátku od 8:00 do 20:00.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Doprava, logistika

Amazon.com je internetový obchod patřící americké společnosti Amazon.com

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Český jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Co očekáváme?
- zájem o dlouhodobé zaměstnání
- ochotu pracovat na směny
- dochvilnost, přesnost, schopnost práce v týmu
- plnoletost a trestní bezúhonnost

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Počet zaměstnanců

150-199 zaměstnanců
ID: 3271193  Datum zveřejnění: 20.12.2017  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: od 135 Kč/hod.