Brigáda v Amazonu – 135 Kč/hod + bonus až 10 %!

Randstad HR Solutions s.r.o.

Dobrovíz, Plzeňský kraj, Ústecký kraj, Středočeský kraj, Hlavní město Praha, Praha - západ
Druh pracovního poměru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
01.02.2018
Mzdové podmínky (brutto)
od 135 Kč/hod.

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáte jednoduchou práci na zkrácený úvazek? Pečujete o malé děti nebo si chcete přivydělat při studiu? Zkuste Amazon! Práce jen 2 dny v týdnu nebo na 5 hodin denně a nová vyšší mzda 135 Kč na hodinu! Tak neváhejte a domluvte si pohovor co nejdříve v Praze nebo ve vašem městě! Volejte ZDARMA 800 856 856.

Vyberte si úvazek, který vám vyhovuje!

Pracujte jen 5 hodin denně
- na výběr dva typy směn
- odpolední směna (12:45 - 17:20)
- večerní směna (17:50 - 22:45)
- práce jen 4 dny v týdnu (po+út+čt+pá)
- doprava zajištěna z Prahy a Kladna

Nebo pracujte plné 2 dny v týdnu:
- na výběr čtyři typy směn (ne+po, po+út nebo čt+pá)
- doprava do práce a zpět zajištěna

Co vás čeká?
- manipulace se zásilkami
- rozbalování a balení zboží
- práce se čtečkou

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme
- mzdu 135 Kč/h + bonus až 10 %
- obědy na pracovišti jen za 25 Kč
- pitný režim zdarma

Pohovory se konají denně v Praze na Zličíně, ul. Ringhofferova 1. Přijedeme také do Vašeho města: Ústí nad Labem, Most a Chomutov.

Zaujala Vás naše nabídka?
Stiskněte tlačítko "Odpovědět" a vyplňte kontaktní formulář na následující straně. Budeme vás kontaktovat. Nechce se vám čekat? Zavolejte ZDARMA na 800 856 856. Jsme tu pro vás od pondělí do pátku od 8:00 do 20:00.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Doprava, logistika

Amazon je internetový obchod patřící americké společnosti Amazon.com.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
student střední školy
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Český jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- schopnost práce na směny
- dochvilnost, přesnost, schopnost práce v týmu
- plnoletost a trestní bezúhonnost

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Počet zaměstnanců

150-199 zaměstnanců
ID: 3271195  Datum zveřejnění: 20.12.2017  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: od 135 Kč/hod.