Konstruktér/designer

Randstad HR Solutions s.r.o.

Místo práce
Moravskoslezský kraj, Zlínský kraj

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Jste konstruktér tělem i duší? Hledáte zaměstnavatele, který Vám dá prostor pro vlastní kreativitu, a současně možnost dalšího profesního růstu? Připojte se k nám!

Co Vás čeká?
- Samostatné konstrukční zpracování návrhů a konstrukcí ve 2D a 3D
- Zadávání, kontrolování a zhotovování výkresů pro díly, montážní sestavy, sestavy výrobků a jejich návrhové výkresy
- Přezkoušení a kontrola dodavatelských výkresů pro úplnost, správnost a shodnost s normami
- Účast na vývojových projektech s externími partnery a zákazníky
- Spolupráce v projektovém týmu
- Zadávání, kontrolování a samostatné provádění funkčních, tolerančních a technických výpočtů
- Hledání a vypracovávání nových nebo alternativních technických řešení
- Zhotovování a údržba konstrukčních FMEA, účast na procesních či systémových FMEA
- provádění interních technických prezentací konstrukčních řešení

Zaměstnanecké výhody, benefity

Co Vám nabízíme?
- práci v moderním pracovním prostředí
- pozitivně naladěný přátelský tým, skvělou pracovní atmosféru
- zaškolení v rámci 3-měsíčního plánu adaptace
- profesní růst v rámci projektového týmu či možnost seberealizace
- podporu odborného a jazykového vzdělávání
- 5 týdnů dovolené, dotované stravování, podpora volnočasových a sportovních aktivit a celou řadu dalších zaměstnaneckých benefitů
- místo výkonu práce: Rožnov pod Radhoštěm

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Německá automotive společnost

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1) nebo Německý jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Co od Vás potřebujeme?
- SŠ/VŠ vzdělání strojírenského směru (obor konstrukce ideálně)
- Praxe na pozici 2 a více let
- Znalost 3D programů - ideálně CATIA 5
- Kreativní myšlení, týmovost
- Komunikativní znalost německého a anglického jazyka

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Počet zaměstnanců

150-199 zaměstnanců
ID: 3308270  Datum zveřejnění: 16.4.2018