Kreativní manažer hotelu v oblasti Jizerských hor

Randstad HR Solutions s.r.o.

Místo práce
Liberecký kraj
Druh pracovního poměru
plný úvazek, živnost
Termín nástupu
16.02.2018

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Vaším úkolem bude celková zodpovědnost za řízení hotelu. Dostanete příležitost samostatně rozhodovat a organizovat a tím možnost velkou měrou přispívat k rozkvětu hotelu.
Jako vedoucí hotelu se budete moci podílet i na renovaci hotelu. Dostanete volnou ruku při výběru vybavení a designu a budete úzce spolupracovat a komunikovat s dodavateli služeb, úřady, lokálními firmami a dalšími institucemi.
Budete moci organizovat různé zábavné a zajímavé akce (např. akce pro děti, dílny, festivaly, wellness rituály, školení nebo konferenční akce).
Práce vedoucího obnáší také řešení skupinových rezervací, správu rezervačních portálu, zajišťování nočního ubytování hostů a tvorbu rozpisu směn zaměstnanců.
Budete mít na starost také objednávky zboží, inventury, tvorbu cenových nabídek, přípravu podkladů a dokumentace pro účetní a pro výpočet mezd.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Svých zaměstnanců si vážíme, a proto jim poskytujeme řadu školení pro osobnostní i profesní rozvoj a dáváme jim prostor pro seberealizaci a uplatnění dosavadních zkušeností.
Nemáme problém s flexibilní pracovní dobou, kterou si přizpůsobíte podle sebe.
K dispozici dostanete moderní firemní telefon a samozřejmostí je poskytnutí příspěvku na stravování.
V neposlední řadě nabízíme zajímavou práci v přátelském kolektivu, v příjemném prostředí a krásné krajině Jizerských hor.
Nástup je možný ihned.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Hotely, penziony, ubytovny apod.

Baví Vás hotelnictví a máte zkušenosti s jeho vedením? Chcete být svým vlastním pánem a považujete se za kreativní osobnost? Pokud jste odpověděli ano, máte nyní příležitost realizovat své nápady v hezkém hotelu situovaném v blízkosti Jizerských hor.
V současné době hledáme zkušeného člověka na pozici vedoucího, který by řídil provoz hotelu a byl zodpovědný za kvalitu nabízených služeb.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Vzdělání v oboru

Cestovní ruch

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Uvítáme alespoň 2 roky pracovní zkušenosti na podobné pozici.
Výhodou bude, pokud zvládnete být časově flexibilní a odolný/ á vůči stresu.
Schopnost organizovat, samostatně jednat a vést tým Vám bude k užitku.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Najít každému jeho vysněnou práci a firmám spokojené zaměstnance je smyslem toho, co děláme. Specializujeme se na agenturní zaměstnávání, vyhledávání pracovníků na hlavní pracovní poměr, inhouse řešení a komplexní služby v oblasti HR řešení. Zakládáme si na férovém jednání a etickém přístupu. Záleží nám na tom, jak vypadá pracovní trh - snažíme se jít příkladem a svou činností pozitivně ovlivňovat jeho podobu. Ať už hledáte svou první práci nebo jste ostřílený profesionál, u nás najde uplatnění každý.

Počet zaměstnanců

150-199 zaměstnanců
ID: 3311899  Datum zveřejnění: 16.2.2018