Store Manager / Asistent Store Manager - sportovní brand

Randstad HR Solutions s.r.o.

Místo práce
Hlavní město Praha
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
30000 - 45000

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáte novou výzvu v rámci retailu? Chtěli byste být součástí nového projektu, ve zbrusu novém nákupním centru? Máte zkušenosti s vedením lídí a sport je Vaší vášní?

Pak hledáme právě Vás!

Celosvětově známá, německá sportovní fashion značka, hledá kandidáta/ku na pozici Store Manager / Asistent Store Manager.

Na této pozici budete zodpovědný za prodejnu, která se bude nacházet v brzo otevřeném, velmi příjemném prostředí nového Outlet Centra nedaleko Letiště Václava Havla. Těšit se můžete na velmi atraktivní pracovní prostředí, přínosná zahraniční školení, produkty v kolaboraci se světovými hvězdami sportu i showbyznysu.

CO BUDE NÁPLNÍ VAŠÍ PRÁCE?

- otevření zbrusu nové prodejny, v luxusním obchodním centru
- nábor a následné vedení a motivace týmů prodejních asistentů (cca 10)
- zodpovědnost za výsledky prodejny
- analýza a reporting vedení společnosti
- profesionální zákaznický servis
- zodpovědnost za vzhled prodejny
- školení zaměstnanců - produkt, zákaznický servis

Zaměstnanecké výhody, benefity

CO VÁM MŮŽEME NABÍDNOUT?

- zázemí slavné německé značky
- férový přístup
- nadstandardní platové ohodnocení + bonusy
- možnost kariérního růstu
- MultiSport kartu
- stravenky
- zajímavá zahraniční školení

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Maloobchod

Celosvětově známá, německá sportovní fashion značka.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

KOHO HLEDÁME DO TÝMU?

- zkušenosti s vedením lidí (min. 1 rok)
- AJ na komunikativní úrovni
- pozitivní osobnost, orientovanou na výsledek
- spolehlivého, pečlivého a empatického člověka
- týmového hráče
- sportovního nadšence

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Počet zaměstnanců

150-199 zaměstnanců
ID: 3313784  Datum zveřejnění: 20.3.2018  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 30000 - 45000