Řidič VZV s vůní dřeva - až 28.000 Kč + náborový příspěvek 10.000 Kč

Randstad HR Solutions s.r.o.

Místo práce
Staříč u Paskova, Okres Frýdek - Místek, Okres Ostrava
plný úvazek
Termín nástupu
04.03.2018
Mzdové podmínky (brutto)
26.000 - 28.000 Kč

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- práce na VZV + zástupce techniků v době nepřítomnosti
- organizace + zavážení dřeva do sušících komor
- plánování sušeného řeziva ve spolupráci s výrobou
- kontrola procesů sušení, sušících programů, jeho vývoj a kvalitu
- denní statistiky
- organizace práce přes vysílačku

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nástupní mzda 18.500 - 20.000 Kč (po zkuš.době navýšení fixu o 500 - 1.500 Kč).
Po zaučení také variabilní složky mzdy:
- směnnost až 2.000 Kč
- prémie cca 25 % (cca 4.500 - 5.500 Kč)

Po zaučení tedy hrubá měsíční mzda činí cca 26.000 - 28.000 Kč/měs.

Nástup přímo do kmenového stavu společnosti s náborovým příspěvkem 10.000 Kč.
Ostatní benefity: strava s dotací 55 %, dovolená navíc, penzijní pojištění.

Informace o náboru

Místo výkonu práce: Staříč u Paskova

Nástup IHNED DO KMENE.

Náborový příspěvek 10.000 Kč.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Doprava, logistika

PILA - hlavním produktem je řezivo a z vedlejších pilařských produktů (piliny, hobliny) vyrábí peletky. Pila je rovněž významným dodavatelem štěpky pro papírenský průmysl.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Vzdělání v oboru

Do kmenového stavu společnosti předvybíráme vhodného kandidáta na pozici: ŘIDIČ VZV - SUŠÁRENSKÝ TECHNIK + zástupce hl. techniků.

Jazykové znalosti

Německý jazyk - Úplný začátečník (A1)

Počet let praxe

1

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Zkušenost s VZV nad 5 tun - PODMÍNKA.
Vzdělání či praxe v DŘEVAŘSKÉM oboru - PODMÍNKA.
Ochota práce v nepřetržitém provoze - PODMÍNKA. Směny 12-ctky (ranní 7:00 - 19:00, noční 19:00 - 7:00, 2 dny denní + 2 dny noční +4 dny volno).
Výborný zdravotní stav (nutno projít vstupní prohlídkou u závodního lékaře).
Znalost MS Excel - PODMÍNKA.
Základy německého jazyka - výhoda.
Ochota dojíždět do Staříče (busová zastávka Žabeň střed.) - vlastní automobil či bydliště v okolí - výhoda.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Počet zaměstnanců

150-199 zaměstnanců
ID: 3316622  Datum zveřejnění: 21.2.2018  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 26.000 - 28.000 Kč