Regionální obchodní zástupce - kaptivní leasing

Randstad HR Solutions s.r.o.

Místo práce
Bratislavský kraj, Bratislava

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- regionální prodej finančních a leasingových produktů (celé Slovensko)
- budování dlouhodobých vztahů se stávající klientelou, s dealery i s importéry
- poradenská činnost
- sledování a analýza prodejů
- účast na speciálních projektech

Zaměstnanecké výhody, benefity

- pracovní příležitost, ve které budete moci naplno využít svůj obchodní potenciál
- prostředí poměrně mladého start-upu, za kterým stojí úspěšná americká korporace
- naprostou flexibilitu a samostatnost (vedení v Praze)
- příležitost stát se tváří společnosti pro Slovenskou republiku
- reálná možnost kariérního růstu
- motivující finanční ohodnocení
- širokou škálu dalších firemních benefitů (firemní automobil, notebook, telefon, příspěvek na stravování, 13. plat,..)

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Doprava, logistika

Náš významný klient, přední partner severoamerické obchodní společnosti a výhradní poskytovatel široké škály finančních produktů a řešení pro nákladní vozy, v současné chvíli hledá zkušeného obchodníka v oblasti leasingu na pozici Regionálního obchodního zástupce.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- zkušenený obchodník, který se orientuje v oblasti operativního leasingu (ideálně dopravní technika)
- samostatnost a spolehlivost
- výborné komunikační a prezentační dovednosti
- pokročilá znalost anglického jazyka

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Počet zaměstnanců

150-199 zaměstnanců
ID: 3316774  Datum zveřejnění: 22.2.2018