Product Manager / E-commerce

Randstad HR Solutions s.r.o.

Místo práce
Hlavní město Praha
plný úvazek
Termín nástupu
22.03.2018

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Baví Vás marketing a chcete se více zaměřit na marketing produktu online nástroji? Máme otevřenou pozici Produktového manažera zaměřeného na E-commerce ve společnosti v oblasti pamětních mincí a medailí.

Co Vás čeká?
- příprava online marketingových kampaní a aktivit (a jejich vyhodnocování)
- správa webových stránek a sociálních sítí
- správa svěřeného portfolia produktů
- práce se svěřeným rozpočtem
- komunikace a koordinace dodavatelů služeb ke kampaním

Koho hledáme?
- zájemce s přechozími zkušenostmi v marketingu
- pojmy jako PPC, SEO, Copywriting pro Vás nejsou cizí
- s anglickým jazykem na komunikativní úrovni

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme
- příjemné pracovní prostředí v centru Prahy (Praha 8)
- mladý pracovní kolektiv a tým
- notebook a telefon
-kurzy anglického jazyka
- 5 týdnů dovolené
- flexipasy

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Jiné neuvedené oblasti

Společnost v oblasti pamětních mincí a medailí.

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2) a Český jazyk - Středně pokročilý (B2)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Najít každému jeho vysněnou práci a firmám spokojené zaměstnance je smyslem toho, co děláme. Specializujeme se na agenturní zaměstnávání, vyhledávání pracovníků na hlavní pracovní poměr, inhouse řešení a komplexní služby v oblasti HR řešení. Zakládáme si na férovém jednání a etickém přístupu. Záleží nám na tom, jak vypadá pracovní trh - snažíme se jít příkladem a svou činností pozitivně ovlivňovat jeho podobu. Ať už hledáte svou první práci nebo jste ostřílený profesionál, u nás najde uplatnění každý.

Počet zaměstnanců

150-199 zaměstnanců
ID: 3320261  Datum zveřejnění: 26.2.2018