Recepční - refent/ka administrativy

Randstad HR Solutions s.r.o.

Místo práce
Hlavní město Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho významného klienta, mezinárodní společnost známou po celém světě, hledáme vhodného kandidáta/ku na pozici RECEPČNÍ – REFERENT/KA ADMINISTRATIVY. Společnost sídlí na Praze 5.

Pracovní náplň:
• vedení evidence přijaté/odeslané pošty
• přijímání technických průkazů
• vedení archívů a archivace složek obchodních případů
• agenda výzev a správního řízení proti bezpečnosti a plynulosti silničního provozu
• evidence a provádění zápisů z porad a obchodních jednání
• zajišťování pohoštění k obchodním schůzkám, poradám a prezentacím
• zajišťování a evidence kancelářských potřeb
• zajišťování překladů do/z anglického jazyka
• vedení pokladny
• spolupráce se zákaznickým útvarem, komunikace se zákazníkem

Profil ideálního kandidáta:
• min. SŠ
• samostatnost a proaktivní přístup
• spolehlivost a pečlivost
• komunikativnost organizační dovednosti
• ČJ, AJ - plynule
• Znalost práce na PC - MS Office

Nabízíme:
• zajímavou práci na plný úvazek
• možnost poznat prostředí silné stabilní mezinárodní společnosti
• zajímavé platební podmínky
• možnost profesního rozvoje
• firemní benefity (dovolená navíc, jazykové kurzy, stravenky atd.)
• nástup ihned

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Informační technologie, počítačové programování, webové portály

Mezinárodní informační společnost.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2) nebo Český jazyk - Pokročilý (C1)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Počet zaměstnanců

150-199 zaměstnanců
ID: 3329060  Datum zveřejnění: 7.3.2018