Operátor/ka výroby, Lipovka, 21 000 - 23 000 Kč

Randstad HR Solutions s.r.o.

Místo práce
Rychnov nad Kněžnou, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
21 000 - 23 000 Kč/měs.

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáte stabilní práci v moderním prostředí a chcete zanechat svůj otisk na komponentech pro Škodu Kvasiny. Pro našeho klienta hledáme pracovníky na pozici Operátor/ka výroby - kontrola kvality, obsluha montážní linky nebo vstřikolisu.

Pokud jste manuálně zruční a nevadí Vám zaměstnání ve třísměnném provozu, dejte nám o sobě vědět.

Navíc nabízíme 5 týdnů dovolené, dotované stravování, zvyšování platu po půl roce a další benefity?

Že nemáte zkušenosti z výrobního prostředí? Nevadí, zaučíme Vás.

Vhodné pro muže a ženy, nástup možný ihned.

Co vás čeká:
• práce na montážní lince (nejedná se o pásovou výrobu)
• kompletace a balení dílů
• kontrola kvality
• moderní a čisté prostředí
• směnný provoz
• práce ve stoje

Zaměstnanecké výhody, benefity

Co Vám nabízíme:
• základní hrubá mzda 17 300 Kč/měs.
• navyšování základní mzdy o 500 Kč po 6. měsíci
• bonusy za 100% docházku – 1250 Kč/měs.
• osobní ohodnocení – do 2500 Kč/měs.
• 13. a 14. plat
• další bonusy a odměny např. za práci o víkendu (až 700 Kč/den)
• 5 týdnů dovolené
• bonusy, odměny, dotované stravování, 13. a 14. plat

Informace o náboru

Neváhejte mě kontaktovat na tel 778 76 46 68 nebo na mailu: [email protected]

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

portugalská společnost - výrobce komponentů pro automotive.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Co od Vás očekáváme:
• praxe na podobné pozici výhodou
• manuální zručnost
• pracovitost a spolehlivost
• odolnost vůči stresu
• chuť do práce
• čistý trestní rejstřík

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Počet zaměstnanců

150-199 zaměstnanců
ID: 3331068  Datum zveřejnění: 4.5.2018  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 21 000 - 23 000 Kč/měs.