Team Leader ve výrobě!

Randstad HR Solutions s.r.o.

Místo práce
Ústí nad Labem, Ústecký kraj
plný úvazek
Termín nástupu
01.04.2018

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- řízení výroby jednotlivých výrobních týmů dle pokynů mistra
- dohled a zabezpečení nad plynulostí výroby, zajištění vytíženosti podřízených zaměstnanců
- koordinace změny plánů, kontrola dostupnosti materiálu a nástrojů pro plynulý chod výroby
- vedení podřízených zaměstnanců - správa, dozor nad docházkou zaměstnanců, zajištění - včasných podkladů docházky, spolu s hodnocením podřízených zaměstnanců ve spolupráci s nadřízeným
- kontrola výrobních postupů
- práce ve směnném provoze

Zaměstnanecké výhody, benefity

- možnost zaměstnání v mladé a moderní společnosti
- propracovaný benefitní systém
- příspěvek na stravování
- příspěvek na dojíždění
- 25 dní dovolené
- smlouvu na dobu neurčitou a mnoho dalšího

Informace o náboru

Hledáme schopného a organizačně zdatného kandidáta, který má zkušenosti na obdobné pracovní pozici - umí vést a motivovat své podřízené, koordinovat jejich pracovní činnost, kontrolovat jejich efektivitu, zároveň být k ruce svému přímému nadřízenému.

Společnost má přátelskou, až rodinnou atmosféru - hledáme tedy kandidáta, který bude mít přátelského ducha a firemní kultura společnosti mu nebudu cizí.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Mladá a dynamická společnost, neustále se rozvíjející, se sídlem v okrese Ústí nad Labem.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Vzdělání v oboru

Technické vzdělání

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Počet zaměstnanců

150-199 zaměstnanců
ID: 3341645  Datum zveřejnění: 21.3.2018