Business Marketing Specialist

Randstad HR Solutions s.r.o.

Místo práce
Okres Zlín

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• vytváření marketingových strategií
• analýza trhu, konkurence a potřeb zákazníků
• vyhledávat a uzavírat nová partnerství
• úzká komunikace s obchodním oddělením a organizace projektů
• příprava a realizace marketingových projektů (propagace a komunikace)
• komunikace s reklamními agenturami
• event management - příprava a realizace veletrhů a výstav
• podílet se na aktivitách na poli elektronických médií
• podílet se na PR firmy

Zaměstnanecké výhody, benefity

• zázemí prosperující hardware-software společnosti
• aktivní využívání anglického jazyky
• zajímavá práce s unikátními produkty a technologiemi
• flexibilní pracovní dobu
• odpovídající finanční ohodnocení s ročním bonusem
• notebook a firemní mobil
• 25 dnů dovolené
• jazykové kurzy
• příspěvek na stravu
• smlouvu na dobu neurčitou

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Jiné neuvedené oblasti

Česká firma s více 25 let tradicí ve Zlíně. Vyrábíme a dodáváme inteligentní technologie pro řízení dopravy. Působíme na českém i zahraničním trhu. Našich zaměstnanců si vážíme a také máme férový přístup k našim zákazníkům.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Vzdělání v oboru

marketing, obchod

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Počet let praxe

2

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• SŠ/VŠ vzdělání obchodního nebo marketingového směru
• zkušenost z oblasti marketingu 2-3 roky
• organizační a komunikační schopnosti, cit pro detail, kreativita, smysl pro vyjednávání a vyhledávání nových příležitostí, obchodní duch, schopnost analyzovat trh a příležitosti
• samostatné jednání, spolehlivost, flexibilita
• anglický jazyk na komunikativní úrovní (jednání se zahraničními partnery a klienty)
• řidičský průkaz sk. B

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Najít každému jeho vysněnou práci a firmám spokojené zaměstnance je smyslem toho, co děláme. Specializujeme se na agenturní zaměstnávání, vyhledávání pracovníků na hlavní pracovní poměr, inhouse řešení a komplexní služby v oblasti HR řešení. Zakládáme si na férovém jednání a etickém přístupu. Záleží nám na tom, jak vypadá pracovní trh - snažíme se jít příkladem a svou činností pozitivně ovlivňovat jeho podobu. Ať už hledáte svou první práci nebo jste ostřílený profesionál, u nás najde uplatnění každý.

Počet zaměstnanců

150-199 zaměstnanců
ID: 3348794  Datum zveřejnění: 29.3.2018