Skladník – ranní směna, 23 000 Kč/měs., HK

Randstad HR Solutions s.r.o.

Místo práce
Královéhradecký kraj
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
23000 Kč/měs.

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáte zaměstnání na jednu směnu? Máte zkušenosti s řízením VZV a rádi byste pracovali v prima kolektivu?

Dejte nám o sobě vědět!

Hledáme skladníka do firmy na výkup a prodej obalových materiálů v Hradci Králové, na kterého čeká mzda 23 000 Kč/měs.

Co Vás čeká:
• řízení VZV
• příjem zboží a příprava expedice
• třídění, lisování, uskladnění zboží
• zaměstnání na jednu směnu od 7:30 – 16:00 hod

Zaměstnanecké výhody, benefity

Co Vám nabízíme:
• měsíční ohodnocení ve výši 23 000 Kč
• stabilní pracovní místo pro spolehlivého zaměstnance
• příjemný kolektiv, který funguje jako jeden tým
• jednosměnný provoz
• dobrou dopravní dostupnost z centra města

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Doprava, logistika

Rodinná společnost zaměřená na výkup a prodej obalových materiálů.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Co od Vás očekáváme:
• minimálně středoškolské vzdělání (SOU, SŠ)
• platný průkaz a zkušenosti s řízením VZV
• zodpovědnost, spolehlivost
• schopnost pracovat samostatně

zkušenosti s řízením VZV

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Počet zaměstnanců

150-199 zaměstnanců
ID: 3357833  Datum zveřejnění: 10.4.2018  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 23000 Kč/měs.