Consultant Randstad Professionals

Randstad HR Solutions s.r.o.

Místo práce
Jungmannova 26/15, Nové Město, Praha, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pokud hledáš práci, kde budeš mít možnost denně komunikovat se zajímavými lidmi, propojovat naše kandidáty se zajímavými pracovními příležitostmi u našich klientů a rozvíjet své dovednosti v oblasti HR a náboru, máme pro vás skvělý job!

Co dělají naši konzultanti?
- v roli konzultanta budeš řídit náborové projekty u svěřených klientů
- součástí práce konzultanta je inzerování pozic, ale také aktivní vyhledávání kandidátů na sociálních sítích či v naší interní databázi kandidátů
- dobrý konzultant je cenným partnerem svých kandidátů, orientuje se ve světě práce, umí kvalitně poradit i nasměrovat v dalším kariérním kroku, ale také rozumí potřebám svých klientů
- v roli konzultanta budeš mít možnost potkávat se v rámci osobních pohovorů s řadou zajímavých odborníků a propojovat je se skvělými pracovními příležitostmi u našich klientů

Zaměstnanecké výhody, benefity

Co za to?
- motivující ohodnocení v rámci fixního základu a měsíčních bonusů
- balíček benefitů, včetně 30 dnů volna, možnosti práce z domova, flexibilní pracovní doby
- Cafeterie a příspěvek na stravné, Multisport kartu, penzijní či životní připojištění
- vstupní školení a poté pravidelná školení v oblasti náboru, obchodních dovedností či legislativy
- notebook a smartphone s tarifem k neomezenému volání k soukromým účelům
- práce v moderních kancelářích v centru Prahy
- občerstvení na pracovišti a dobrá káva samozřejmostí :)

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Zprostředkování práce a personální poradenství

Randstad patří mezi klíčové hráče na trhu v oblasti personálně-poradenských služeb a naši konzultanti denně propojí stovky kandidátů se zajímavými pracovními příležitostmi po celém světě. Aktuálně posilujeme náš pražský tým a hledáme konzultanta do týmu recruiterů zaměřeného na nábor specialistů.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2) nebo Český jazyk - Expert (C2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Koho hledáme?
- proaktivního člověka, který rád komunikuje s lidmi
- nadšence v oblasti recruitmentu, který ví, jak funguje dnešní svět práce, kde hledat zajímavé kandidáty a jak je úspěšně oslovit
- týmového hráče, který chce pracovat v mladém, pozitivně naladěném kolektivu
- člověka, kterému nechybí obchodní duch a cit pro sladění vhodného kandidáta s tou pravou pracovní příležitostí
- proklientsky orientovaného kolegu/kolegyni, ideálně s předchozí zkušeností v oblasti služeb, obchodu či rozvíjení vztahu s klienty
- kandidáta/ku s komunikativní znalostí angličtiny, jelikož velká část našich klientů i kandidátů nemluví česky :)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Počet zaměstnanců

150-199 zaměstnanců
ID: 3371208  Datum zveřejnění: 24.4.2018