Mechatronik - elektromechanik

Randstad HR Solutions s.r.o.

Místo práce
Kopřivnice, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- opravy, údržba a preventivní údržba strojů a zařízení
- práce s řídicími systémy Siemens, roboty ABB, Adept, Epson, lasery,
- diagnostika závad a jejich odstraňování
- práce s pneumatickými a hydraulickými systémy

Zaměstnanecké výhody, benefity

- zázemí stabilní nadnárodní společnosti (automotive)
- zaměstnání na HPP v kmenu společnosti
- motivující finanční ohodnocení + řada zaměstnaneckých benefitů
- nestereotypní práci a fungující tým kolegů

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Nadnárodní výrobní společnost

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- SŠ vzdělání - obor elektro
- vyhláška 50 § 6
- znalosti řídicích systémů Siemens
- praxe se seřizováním, opravou a údržbou výrobních zařízení
- znalosti v oblasti pneumatiky, hydrauliky výhodou
- ochota práce ve 12ti hod. směnách

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Najít každému jeho vysněnou práci a firmám spokojené zaměstnance je smyslem toho, co děláme. Specializujeme se na agenturní zaměstnávání, vyhledávání pracovníků na hlavní pracovní poměr, inhouse řešení a komplexní služby v oblasti HR řešení. Zakládáme si na férovém jednání a etickém přístupu. Záleží nám na tom, jak vypadá pracovní trh - snažíme se jít příkladem a svou činností pozitivně ovlivňovat jeho podobu. Ať už hledáte svou první práci nebo jste ostřílený profesionál, u nás najde uplatnění každý.

Počet zaměstnanců

150-199 zaměstnanců
ID: 3378905  Datum zveřejnění: 3.5.2018