Obchodně technický zástupce - jižní Čechy

Randstad HR Solutions s.r.o.

Místo práce
Jihočeský kraj (Práce vyžaduje cestování)

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• nejprve budete zaškoleni (navíc společnost má nízkou fluktuaci, takže i poté kolem sebe vždy najdete zkušeného kolegu, ochotného pomoci)
• aktivně seznamovat klienty s tím, co jim dokážete poskytnout a s čím jim umíte pomoci
• vedení obchodních jednání a jejich dotažení až do konce
• starat se o to, aby každý, kdo skrze Vás přijde do kontaktu se společností, odcházel spokojený
• odpovědnost za plnění ekonomických výsledků daného regionu

Zaměstnanecké výhody, benefity

• práce v terénu, která Vám umožní být pánem svého času
• odborná školení od zkušených kolegů a školitelů
• zajímavé finanční ohodnocení závislé na plnění cílů
• notebook, telefon, služební automobil k osobním účelům
• systém dalších firemních benefitů (5 týdnů dovolené, flexi pasy, příspěvek na dopravu)

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Doprava, logistika

Baví Vás technika a inovace v oblasti skladových řešení? Dvojka na trhu hledá do svého týmu nového kolegu na pozic Obchodně technického zástupce pro region jižní Čechy.
Posouvejte se dál ve společnosti, která má více než 100 let zkušeností v manipulační technice!

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• zkušený obchodník, který má praxi v prodeji, ideálně s technickým produktem
• řidičský průkaz sk. B
• VŠ/SŠ vzdělání technického či ekonomického směru
• anglický jazyk alespoň B1

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Najít každému jeho vysněnou práci a firmám spokojené zaměstnance je smyslem toho, co děláme. Specializujeme se na agenturní zaměstnávání, vyhledávání pracovníků na hlavní pracovní poměr, inhouse řešení a komplexní služby v oblasti HR řešení. Zakládáme si na férovém jednání a etickém přístupu. Záleží nám na tom, jak vypadá pracovní trh - snažíme se jít příkladem a svou činností pozitivně ovlivňovat jeho podobu. Ať už hledáte svou první práci nebo jste ostřílený profesionál, u nás najde uplatnění každý.

Počet zaměstnanců

150-199 zaměstnanců
ID: 3404076  Datum zveřejnění: 29.5.2018