Stavební pozice

Randstad HR Solutions s.r.o.

Místo práce
Ústecký kraj, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
ihned dle dohody
Mzdové podmínky (brutto)
22000,-Kč

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro českou stavební společnost, která působí po celé ČR aktuálně hledáme vhodné kandidáty na více pracovních pozic. Pokud máte zkušenosti ve stavebním průmyslů - řemeslo, vedení projektů, stavebních činnosti všeobecně a zrovna se porozhlížíte po novém zaměstnání, dejte nám o sobě vědět.

Zaměstnanecké výhody, benefity

- zázemí stabilní a fungující společnosti
- benefity
- u vyšších pozic, viz. stavbyvedoucí nebo stavební mistr - firemní automobil k soukromým účelům
- slušné platové ohodnocení
- možnost kariérního růstu

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Stavební průmysl

Hledáme ku příkladů svářeče, stavbyvedoucí, stavební mistry, řidiče, tesaře, stavební dělníky…
Místo výkonu práce: možnost domluvy dle Vašeho bydliště – celý Ústecký kraj

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- SOU nebo SŠ technického nebo stavebního směru (popřípadě praxe)
- Ř.P. sk. B (uvítáme i více skupin)
- u odborných pozic – zkoušky nebo platné osvědčení
- chuť do práce a spolehlivost

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Počet zaměstnanců

150-199 zaměstnanců
ID: 3416568  Datum zveřejnění: 11.6.2018  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 22000,-Kč