Sales Assistant - Pandora

Randstad HR Solutions s.r.o.

Místo práce
Praha, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- komunikace se zákazníkem
- profesionální zákaznický servis
- dodržování firemních standardů
- zodpovědnost za vzhled prodejny

Zaměstnanecké výhody, benefity

- přátelský kolektiv
- odpovídající platové ohodnocení
- provize z prodeje + bonusy
- zázemí silné mezinárodní společnosti
- možnost kariérního růstu
- stravenky
- Multisport karta za 150 kč
- šperková uniforma
- pracoviště Praha 1 / Praha 5

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Maloobchod

Hledáte práci ve stabilní společnosti? Zajímá Vás svět módy? Baví Vás prodej a komunikace se zákazníkem? Pak hledáme právě Vás!

Náš klient, velmi známá a oblíbená mezinárodní společnost zabývající se prodejem oblíbených šperků, hledá vhodné kandidáty na pozici Sales assistant.

Budete zde reprezentovat velice oblíbenou a zavedenou značku na trhu. Péče o klienty bude Vaším denním chlebem, protože spokojenost stálých i nových klientů je pro firmu Pandora vždy na prvním místě. Standardy péče o klienty jsou na vysoké úrovni, stejně jako péče o vlastní zaměstnance. :-)

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- spolehlivost, pečlivost, empatie
- týmový hráč
- angličtina minimálně na úrovni B1
- zkušenost v retailu
- možnost nástupu ihned

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Počet zaměstnanců

150-199 zaměstnanců
ID: 3421535  Datum zveřejnění: 15.6.2018