Business Development Manager CZ&SK (new brand)

Randstad HR Solutions s.r.o.

Bratislavský kraj, Hlavní město Praha (Práce vyžaduje cestování)

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- rozšiřování, budování a správa dealerské sítě
- kompletní mapování trhu
- intenzivní kooperace s dealery, vzájemná podpora
- monitoring implementace a dodržování prodejního a marketingového plánu
- koordinace dodávek manipulační techniky
- školení nově zasmluvněných dealerů
- průběžná kontrola stavu objednávek, další administrativa

Zaměstnanecké výhody, benefity

- různorodá práce převážně v terénu, ve které budete moci realizovat svůj obchodní potenciál
- možnost stát se tváří nové značky na českém a slovenském trhu
- technická podpora od silné značky
- flexibilita
- motivující finanční ohodnocení (složené z fixní a variabilní části)
- široká škála dalších firemních benefitů (firemní automobil, notebook, mobilní telefon,..)

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Doprava, logistika

Náš významný klient, jeden z předních vývojářů, výrobců a dodavatelů manipulační techniky, skladových systémů a intralogistických řešení, v současné chvíli poptává zkušeného, technicky zaměřeného obchodníka.

Vaším hlavním úkolem bude především rozšiřování a budování dealerské sítě pro zavedení nové značky v rámci České a Slovenské republiky. Jedná se o produkty asijského výrobce, které jsou zastřešené silnou evropskou značkou, která zároveň poskytuje i technickou podporu a servis.

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- zkušený, technicky zaměřený obchodník
- znalost anglického jazyka na pokročilé úrovni
- ochota a chuť cestovat
- samostatnost, prozákaznická orientace
- výborné komunikační a prezentační dovednosti
- zkušenosti s prací v systému SAP

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Počet zaměstnanců

150-199 zaměstnanců
ID: 3430550  Datum zveřejnění: 25.6.2018