Plánovač výroby

Randstad HR Solutions s.r.o.

Místo práce
Ústí nad Orlicí, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• definování požadavků a dostupnosti materiálu
• plánování zdrojů, vytížení jednotlivých pracovišť a strojů
• stanovení výrobních a dodacích termínů
• podpora projektových vedoucích a vedení výroby
• hodnocení úspěšnosti projektů
• vyhotovení související dokumentace

Zaměstnanecké výhody, benefity

• stabilní zázemí rostoucí společnosti
• odborné vzdělávání (školení, jazykové kurzy, apod.)
• dotované závodní stravování (zaměstnanec platí 20,- Kč)
• příspěvek na penzijní připojištění
• zvýhodněné firemní telefonní tarify
• volnočasové poukázky
• odměna při pracovním výročí
• roční bonus
• práci v jednosměnném provozu

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

Náš klient se zabývá výrobou a vývojem elektrických rozvaděčů na míru dle požadavků zákazníků, dále řídicích a mechatronických systémů a kabelových sestav. Od roku 2017 také vyrábí elektrické, mechatronické, pneumatické a hydraulické systémy.

V tuto chvíli rozšiřuje tým a hledá vhodného uchazeče na pozici: Plánovač výroby

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Vzdělání v oboru

výroba

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• SŠ / VŠ vzdělání technického nebo ekonomického směru
• min. 2 roky praxe ve výrobním prostředí • zkušenosti s plánováním výroby, přípravou výroby nebo výrobními projekty
• aktivní znalost anglického nebo německého jazyka (znalost obou výhodou) • znalost systému SAP (SD, MM,PP) výhodou
• metodický a zodpovědný přístup k řešení úkolů
• zkušenost v průmyslovém odvětví a v projektovém podnikání výhodou
• flexibilní, odolnou a neproblematickou osobnost

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme Randstad, světový lídr na trhu personálních agentur a jeden z největších poskytovatelů personálních služeb na českém trhu. Naším cílem je být pro naše kandidáty i klienty důvěryhodným a lidským partnerem na dnešním technologicky orientovaném trhu práce. V Randstadu si vybere každý. Nabízíme stálou práci i brigády, dlouhodobé i krátkodobé úvazky a uplatnění ve všech možných oborech po celé České republice. Jsme tu proto, abychom vám pomohli najít zaměstnavatele a pozici kde budete spokojení.

Svět práce se neustále vyvíjí a my spolu s ním. Utváříme ho tak, aby byl lepším místem jak pro zaměstnance, tak pro firmy, které jim dávají práci. Zakládáme si na férovém jednání, etickém přístupu a striktním dodržování legislativy. I proto jsme členem Asociace poskytovatelů personálních služeb (APPS) a jejího prezidia.

Měníme pozitivním směrem životy našich kandidátů i klientů již přes 60 let. Můžete nám proto věřit, že v tom, co děláme, se opravdu vyznáme.

Počet zaměstnanců

150-199 zaměstnanců
ID: 3432589  Datum zveřejnění: 27.6.2018