Procesní inženýr s angličtinou

Randstad HR Solutions s.r.o.

Místo práce
Rudník, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
04.07.2018

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- samostatná práce na vývoji a zavádění nových výrobků a procesů v automobilovém průmyslu
- spolupráce na projektech se zaměřením na chladící, palivové a vzduchové pryžové hadice spalovacích motorů
- navrhování výrobního postupu dle principů zeštíhlené výroby
- zodpovědnost za dokumentaci k výrobním procesům
- podílení se na výběru dodavatelů, výrobních zdrojů, dohlížení na proces výběru a potvrzování schvalovacího proces

Zaměstnanecké výhody, benefity

- možnost profesního růstu
- systém vzdělávání (jazykové vzdělávání, odborné kurzy, konference, veletrhy)
- příspěvek na penzijní spoření, na volnočasové aktivity
- 5 týdnů dovolené
- svoz z Trutnova, Vrchlabí a Kam. Góry s příspěvkem zaměstnavatele
- možnost parkování před areálem společnosti
- stravování s příspěvkem zaměstnavatele
- mimořádná prémie ve formě vánočního a ročního bonusu
- pružná pracovní doba (základní doba od 9,00 do 13,00 hod.)
- příspěvek na rekreaci dětí
- systém dalších zvýhodněných příplatků

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Náš klient je dlouholetý a stabilní dodavatel automobilového průmyslu.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- ÚSO s maturitou, technický obor podmínkou
- orientaci v technických výkresech
- znalost FMEA, lay-out procesu, design procesu One Piece Flow, Flow chart
- znalost anglického jazyka (B2)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Najít každému jeho vysněnou práci a firmám spokojené zaměstnance je smyslem toho, co děláme. Specializujeme se na agenturní zaměstnávání, vyhledávání pracovníků na hlavní pracovní poměr, inhouse řešení a komplexní služby v oblasti HR řešení. Zakládáme si na férovém jednání a etickém přístupu. Záleží nám na tom, jak vypadá pracovní trh - snažíme se jít příkladem a svou činností pozitivně ovlivňovat jeho podobu. Ať už hledáte svou první práci nebo jste ostřílený profesionál, u nás najde uplatnění každý.

Počet zaměstnanců

150-199 zaměstnanců
ID: 3438701  Datum zveřejnění: 3.7.2018