Vedoucí obchodní skupiny

Randstad HR Solutions s.r.o.

Místo práce
Hodonín, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• Zodpovědnost za obchodní výsledky jednotlivých členů
• Spolupráce při naplňování zadaných cílů z oblasti akvizic i retence
• Návrhy a zpětné hodnocení leadové kampaně
• Vedení a motivace skupiny obchodníku
• Školení a rozvoj týmu obchodníků
• Kvalitní reporting aktivit svěřené skupiny

Zaměstnanecké výhody, benefity

• Zázemí silné mezinárodní finanční instituce se stabilní pozicí na trhu
• Zaměstnání na HPP
• Nadprůměrnou fixní mzdu + motivující bonusy
• Zajímavé zaměstnanecké benefity (dovolená navíc, sick days, stravenky apod.)
• Možnost profesního růstu
• Práci, kde Váši snahu ocenění a budou Vás brát vážně
• Možnost vybudovat vlastní tým

Informace o náboru

Orientujete v oblasti pojišťovnictví nebo financí? Baví Vás řídit a motivovat tým obchodníků? Dokážete jít týmu příkladem? Jste přirozenou, lidskou autoritou?

Ano? Buďte naším Vedoucím obchodní skupiny v Hodoníně a okolí.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Pojišťovnictví kromě povinného sociálního zabezpečení

Naším klientem je mezinárodní společnost, zabývající se pojišťovnictvím a správou investic. Jedná se o jednoho z největších hráčů na trhu.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• Znalost trhu a chápání sociálního a ekonomického prostředí
• Zkušenost s vedením a motivováním obchodní týmu
• Dobré prodejní dovednosti v oboru finančnictví nebo pojišťovnictví
• Samostatnost, proaktivní přístup
• Schopnost předávat know how a sdílet nejlepší praktiky z oblasti obchodních dovedností
• Výborné organizační schopnosti a inovativní přístup

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Najít každému jeho vysněnou práci a firmám spokojené zaměstnance je smyslem toho, co děláme. Specializujeme se na agenturní zaměstnávání, vyhledávání pracovníků na hlavní pracovní poměr, inhouse řešení a komplexní služby v oblasti HR řešení. Zakládáme si na férovém jednání a etickém přístupu. Záleží nám na tom, jak vypadá pracovní trh - snažíme se jít příkladem a svou činností pozitivně ovlivňovat jeho podobu. Ať už hledáte svou první práci nebo jste ostřílený profesionál, u nás najde uplatnění každý.

Počet zaměstnanců

150-199 zaměstnanců
ID: 3446330  Datum zveřejnění: 11.7.2018