Specialista zákaznického servisu

Randstad HR Solutions s.r.o.

Místo práce
Chrášťany, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro stabilní společnost, sídlící v Chrášťanech u Prahy, která je jedním z předních hráčů na trhu v oblasti expresní mezinárodní přepravy hledáme nyní do oddělení Operations - což je největší oddělení společnosti, vhodného kandidáta na pozici Specialista zákaznického servisu/dispečer.

Pozice dispečera konkrétně spadá pod oddělení Operations – což je největší oddělení této společnosti.

NÁPLŇ PRÁCE:

Náplní práce je zajištění a řízení dopravy

Plánování optimální trasy a vytíženosti vozidel

Kontrola nákladů a také dohled nad plněním dodávek zboží

Každodenní komunikace a spolupráce s řidiči, ostatními odděleními společnosti včetně také přímé komunikace se zákazníky.

Pracovní doba je ve směnném provozu: 6:00-14:30 nebo 7:30-16:00 nebo 9:00-17:30 a nebo 11:30-20.00.

Zaměstnanecké výhody, benefity

NABÍZÍME:

Samostatnou a různorodou práci

Příjemné pracovní prostředí a možnost seberealizace

Hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou

Příjemné a dynamické pracovní prostředí

Velmi bohatý balíček firemních benefitů:

Stravenky, příspěvek na sportovní aktivity, dovolená navíc a mnoho dalších (stravenky, výhodné volání pro zaměstnance a rodinné příslušníky, sportovní program, propagační předměty, dovolená navíc a mnoho dalších....)

Společnost zabezpečuje svozový autobus od metra Zličín a příspěvek na dopravu z i do zaměstnání.

Informace o náboru

Pozice je vhodná pro uchazeče s praxí na pozici specialista zákaznického servisu, dispečer nebo disponent rozvozových vozidel a chtějí se učit nové věci a specializovat se v oboru logistika-spedice.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Doprava, logistika

Stabilní společnost sídlící v Chrášťanech u Prahy je jedním z předních hráčů na trhu v oblasti expresní mezinárodní přepravy.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

POŽADUJEME:

Znalost místopisu velkou výhodou

Praxe na pozici dispečer, popř. disponent rozvozových vozidel podmínkou

Flexibilita

Základní znalost AJ

Týmového hráče

Odolnost vůči stresu

Odpovědnost a důslednost, organizační dovednosti

Dobré komunikační dovednosti

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme Randstad, světový lídr na trhu personálních agentur a jeden z největších poskytovatelů personálních služeb na českém trhu. Naším cílem je být pro naše kandidáty i klienty důvěryhodným a lidským partnerem na dnešním technologicky orientovaném trhu práce. V Randstadu si vybere každý. Nabízíme stálou práci i brigády, dlouhodobé i krátkodobé úvazky a uplatnění ve všech možných oborech po celé České republice. Jsme tu proto, abychom vám pomohli najít zaměstnavatele a pozici kde budete spokojení.

Svět práce se neustále vyvíjí a my spolu s ním. Utváříme ho tak, aby byl lepším místem jak pro zaměstnance, tak pro firmy, které jim dávají práci. Zakládáme si na férovém jednání, etickém přístupu a striktním dodržování legislativy. I proto jsme členem Asociace poskytovatelů personálních služeb (APPS) a jejího prezidia.

Měníme pozitivním směrem životy našich kandidátů i klientů již přes 60 let. Můžete nám proto věřit, že v tom, co děláme, se opravdu vyznáme.

Počet zaměstnanců

150-199 zaměstnanců
ID: 3447026  Datum zveřejnění: 13.8.2018