Skladník 23 000 - 30 0000 Kč

Randstad s.r.o.

Místo práce
Poděbradská 603, Jirny, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek
Termín nástupu
12.09.2018
Základní složka mzdy (brutto) a další odměny
23000 - 30000

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Rád bys změnil/a úplně obor ale nemáš praxi? Nevadí, u nás ti stačí jen čistý trestní rejstřík, manuální zručnost a spolehlivost.

Zaměstnanecké výhody, benefity

- Odměnou za dobře odvedenou práci ti bude mzda v rozmezí 23000 až 30000 hrubého.
- Nebydlíš v Praze ani okolí ale přesto by ses rád/a o práci ucházel/a? Rádi ti zajistíme ubytování se slevou, která bude záviset jen na počtu tvých odpracovaných hodin.
- Nemusíš se bát, že u nás budeš hladovět, přímo v areálu máš možnost se najíst za 20 kaček.
- Výhodou pro tebe může být práce ve třísměnném provozu (ranní 6:00 - 14:00, odpolední 14:00 - 22:00 a noční 22:00 - 6:00), která se střídá po týdnech.
- Pokud budeš mít zájem zajistíme ti školení na VZV či obnovení oprávnění přímo na pracovišti.

Informace o náboru

Předpokládaný termín ukončení výběrového řízení

31.12.2018 (zbývá ještě 99 dnů)

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Doprava, logistika

Chceš být součástí týmu společnosti, která provozuje jeden z největších skladů hraček? Tak neváhej a přidej se k nám.

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

základní vzdělání

Jazykové znalosti

Český jazyk - Středně pokročilý (B2)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Randstad byl založen v roce 1960 v Nizozemí a dnes je druhým největším poskytovatelem personálně-poradenských služeb na světě. Má zastoupení ve 39 zemích, v jeho 4 752 pobočkách pracuje více než 32 000 zaměstnanců. Po celém světě Randstad denně zaměstnává téměř 627 000 agenturních zaměstnanců.
V České republice působíme od roku 2008. V současnosti mohou naše služby využívat kandidáti i klienti prostřednictvím 27 poboček, které jsou rovnoměrně rozmístěny po celé České republice.

Portfolio služeb Randstadu zahrnuje klasické agenturní zaměstnávání, vyhledávání pracovníků na hlavní pracovní poměr, inhouse řešení a komplexní řešení v oblasti HR.

Randstad is the second largest HR services provider in the world and has number 1 position in many countries. We have offices in 39 countries, our 32,000 corporate employees work in 4,752 branches and inhouse locations to employ more than 627,000 people on daily basis.

Creating the best HR services solutions means doing more and going further. We understand client and candidate needs - the better we know you, the better we can match your needs and exceed expectations. Randstad is known for values - to know, serve, and trust - summarized as ‘good to know you’.

Staffing | Professionals | Inhouse Services | HR Solutions

Počet zaměstnanců

150-199 zaměstnanců

Jungmannova 15
110 00 Praha 1
ID: 3451294   Datum zveřejnění: 20.8.2018   Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   23000 - 30000