Skladový kontrolor – Lipovka – vhodné i pro absolventy (od 31 000 Kč/měs)

Randstad HR Solutions s.r.o.

Místo práce
Rychnov nad Kněžnou, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
31 000 Kč/měs

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Rádi byste nastartovali Vaší kariéru nebo využili dvé dosavadní zkušenosti z logistiky v automotive společnosti? Jste pečliví, máte rádi pořádek a nevadí Vám práce ve směnném provozu? Domluvíte se anglicky?

Dejte nám o sobě vědět!

Máme pro Vás nabídku práce na pozici skladového kontrolora pro výrobní automotive společnosti v Lipovce u Rychnova nad Kněžnou.

Vhodné i pro ABSOLVENTY.

Co Vás čeká:

• zajištění a kontrola požadovaného materiálu na skladě
• evidence účetních dokladů v SAP
• komunikace s výrobním závodem a dodavateli
• plánování dopravy/nakládek
• provádění inventur
• vedení evidence obalů
• objednávání spotřebního materiálu

Co od Vás očekáváme:

• min. středoškolské vzdělání
• zkušenosti ve výrobní logistice výhodou
• komunikativní znalost angličtiny
• znalost MS Office a praktické zkušenosti se systémem SAP vítány
• odolnost proti stresu a ochotu pracovat v týmu
• ochotu pracovat ve směnném provozu (ranní, odpolední, noční směny – 7,5 hod)
• pečlivost, samostatnost, odpovědnost, komunikativnost

Zaměstnanecké výhody, benefity

Co Vám nabízíme:
• finanční ohodnocení po zkušební době od 31 000 Kč
• práci v prosperující výrobní společnosti
• seberealizaci a možnost osobního rozvoje
• příjemné pracovní prostředí a přátelský kolektiv
• bonusy, odměny na dovolenou, Vánoce a Velikonoce, stravenky
• nástup možný ihned

Informace o náboru

Na Vaše reakce se budu těšit na mailu [email protected] nebo na tel 778 76 46 68.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Francouzská výrobní společnost, výrobce a dodavatel dílů pro automotive.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• komunikativní znalost angličtiny nebo polštiny

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme Randstad, světový lídr na trhu personálních agentur a jeden z největších poskytovatelů personálních služeb na českém trhu. Naším cílem je být pro naše kandidáty i klienty důvěryhodným a lidským partnerem na dnešním technologicky orientovaném trhu práce. V Randstadu si vybere každý. Nabízíme stálou práci i brigády, dlouhodobé i krátkodobé úvazky a uplatnění ve všech možných oborech po celé České republice. Jsme tu proto, abychom vám pomohli najít zaměstnavatele a pozici kde budete spokojení.

Svět práce se neustále vyvíjí a my spolu s ním. Utváříme ho tak, aby byl lepším místem jak pro zaměstnance, tak pro firmy, které jim dávají práci. Zakládáme si na férovém jednání, etickém přístupu a striktním dodržování legislativy. I proto jsme členem Asociace poskytovatelů personálních služeb (APPS) a jejího prezidia.

Měníme pozitivním směrem životy našich kandidátů i klientů již přes 60 let. Můžete nám proto věřit, že v tom, co děláme, se opravdu vyznáme.

Počet zaměstnanců

150-199 zaměstnanců
ID: 3461616  Datum zveřejnění: 1.8.2018  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 31 000 Kč/měs