Referent/ka nákupu (stavební společnost)

Randstad HR Solutions s.r.o.

Místo práce
Teplice, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
ihned dle dohody
Mzdové podmínky (brutto)
od 25000,-Kč

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- tvorba poptávek a objednávek
- výběr dodavatelů
- zajištění nákupu stavebního materiálů a služeb
- zajištění řešení reklamaci

Zaměstnanecké výhody, benefity

- zázemí stabilní české stavební společnosti
- dobré mzdové podmínky
- týden dovolené navíc
- notebook a mobilní telefon
- firemní akce
- možnost osobního a profesního rozvoje

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Stavební průmysl

Pro českou stavební společnost s tradicí na trhu, která působí po celé České Republice. Váš možný budoucí zaměstnavatel aktuálně hledá vhodného kandidáta nebo kandidátku na pozici referent/ka nákupu a materiálů.

Místo výkonu práce: Teplice

Pokud Vás tato pracovní nabídka zaujala, tak neváhejte a zašlete nám svůj životopis.

Těšíme se na Vaše reakce!

Konzultant: Julie Ivanisova

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- SŠ vzděláni - stavebního směru výhodou
- znalost práce v oblasti nákupu stavebních materiálů a služeb výhodou
- dobrá znalost MS Office (zejména Excel)
- spolehlivost, komunikativnost a samostatnost

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Najít každému jeho vysněnou práci a firmám spokojené zaměstnance je smyslem toho, co děláme. Specializujeme se na agenturní zaměstnávání, vyhledávání pracovníků na hlavní pracovní poměr, inhouse řešení a komplexní služby v oblasti HR řešení. Zakládáme si na férovém jednání a etickém přístupu. Záleží nám na tom, jak vypadá pracovní trh - snažíme se jít příkladem a svou činností pozitivně ovlivňovat jeho podobu. Ať už hledáte svou první práci nebo jste ostřílený profesionál, u nás najde uplatnění každý.

Počet zaměstnanců

150-199 zaměstnanců
ID: 3463140  Datum zveřejnění: 3.8.2018  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: od 25000,-Kč