Elektronik

Randstad HR Solutions s.r.o.

Místo práce
Moravskoslezský kraj, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro nadnárodní výrobní společnost v MS kraji hledáme šikovného ELEKTRONIKA, který bude mít na starosti:

- Údržbu a opravy el. zařízení a instalací ve výrobě
- Údržbu a opravy el. instalací infrastruktury a budov
- Bude spolupracovat s externími dodavateli při údržbě a opravách
- Provádět montáž el. instalací nových zařízení dle dokumentace
- Přípravu ND k externím opravám
- Přípravupodklady pro objednávání ND a součástí
- a v neposlední řadě i výdej a naskladňování ND a materiálu pro údržbu a opravy ze skladu údržby

Zaměstnanecké výhody, benefity

- práci v silné mezinárodní společnosti
- zajímavé finanční ohodnocení včetně firemních benefitů (měsíční prémie, 13. plat, příspěvěk na penzijní připojištění, odměny za senioritu atd.)
- možnost podílet se na zavádění prvků automatizace
- zapojení se do projektů a expanze závodu

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

Nadnárodní výrobní společnost (nejedná se o automotive)

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- SŠ vzdělání elektrotechnického zaměření
- Praxe v oblasti elektroúdržby výhodou
- Platné osvědčení - vyhláška č. 50/78 Sb. § 6
- Řidičský průkaz sk.B
- Aktivní znalost PLC, měničové techniky výhodou
- Znalost anglického jazyka výhodou
- Samostatnost, spolehlivost
- Ochota pracovat ve směnném provozu

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Počet zaměstnanců

150-199 zaměstnanců
ID: 3493904  Datum zveřejnění: 17.9.2018