Prodejní asistent Letiště Václava Havla - Hugo Boss, Ralph Lauren, Lacoste, Tommy Hilfiger, Superdry

Randstad s.r.o.

Místo práce
Letiště Václava Havla (PRG), Praha 6, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek
Termín nástupu
01.11.2018
Základní složka mzdy (brutto) a další odměny
23000

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáme vhodné kandidáty na pozici prodejních asistentů do nově otevíraných butiků na Terminálu 2 se značkami jako je Hugo Boss, Ralph Lauren, Lacoste, Tommy Hilfiger, Superdry, Furla, Longchamp, Samsonite nebo Rituals.

Co bude Vaší náplní práce:

- komunikace se zákazníky a pomoc s výběrem zboží
- prezentace a péče o luxusní produkty
- nadstandardní zákaznický servis
- příjem a doplňování zboží

Co nabízíme:

- zajímavé prostředí areálu letiště
- produktová školení známých značek
- více složková mzda až 26.000 CZK (fix + osobní ohodnocení + příspěvek na uniformu + provize z prodeje)
- práci ve 12ti hodinových směnách, krátký/dlouhý týden
- stravenky 135 Kč/den, slevy na firemní produkty, měsíční bonusy
- zázemí úspěšné a stabilní společnosti

Požadujeme:

- pozitivní přístup k práci
- ochotu učit se novým věcem
- komunikativní angličtinu
- nebát se komunikace se zákazníkem
- možnost nastoupit nejpozději 10.11.2018

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Maloobchod

V České republice působí tato francouzská společnost od roku 1999 a je hlavním hráčem na trhu maloobchodního prodeje v cestovním ruchu. Během 15 let rozšířil své aktivity na 300 prodejních míst a provozuje, inovuje a zdokonaluje své koncepty v oblastech: FOOD SERVICES, LUXURY & DUTY FREE a TRAVEL ESSENTIALS

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Randstad byl založen v roce 1960 v Nizozemí a dnes je druhým největším poskytovatelem personálně-poradenských služeb na světě. Má zastoupení ve 39 zemích, v jeho 4 858 pobočkách pracuje více než 37 000 zaměstnanců. Po celém světě Randstad denně zaměstnává téměř 668 000 agenturních zaměstnanců.
V České republice působíme od roku 2010. V současnosti mohou naše služby využívat kandidáti i klienti prostřednictvím 27 poboček, které jsou rovnoměrně rozmístěny po celé České republice.

Portfolio služeb Randstadu zahrnuje klasické agenturní zaměstnávání, vyhledávání pracovníků na hlavní pracovní poměr, inhouse řešení a komplexní řešení v oblasti HR.

Randstad is the second largest HR services provider in the world and has number 1 position in many countries. We have offices in 39 countries, our 37,000 corporate employees work in 4,858 branches and inhouse locations to employ more than 668,000 people on daily basis.

Creating the best HR services solutions means doing more and going further. We understand client and candidate needs - the better we know you, the better we can match your needs and exceed expectations. Randstad human forward.

Počet zaměstnanců

150-199 zaměstnanců

Jungmannova 15
110 00 Praha 1

Kontakt

Kontaktní osoba: Sabina Bedřichová
E-mail: poslat životopis
ID: 3510725   Datum zveřejnění: 8.10.2018   Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   23000