Prodejní asistent/ka pro značku RITUALS

Randstad HR Solutions s.r.o.

Místo práce
Letiště Václava Havla (PRG), Praha 6, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
01.11.2018
Mzdové podmínky (brutto)
23000

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáme vhodné kandidáty na pozici prodejních asistentů do nově otevírané prodejny s kosmetikou značky RITUALS.

Co bude Vaší náplní práce:

- komunikace se zákazníky a pomoc s výběrem zboží
- prezentace a péče o luxusní produkty
- nadstandardní zákaznický servis
- příjem a doplňování zboží

Co nabízíme:

- zajímavé prostředí areálu letiště
- produktová školení známých značek
- více složková mzda až 24.500 CZK (fix + osobní ohodnocení + příspěvek na uniformu)
- práci ve 12ti hodinových směnách, krátký/dlouhý týden
- stravenky 135 Kč/den, slevy na firemní produkty, měsíční bonusy
- zázemí úspěšné a stabilní společnosti

Požadujeme:

- pozitivní přístup k práci
- ochotu učit se novým věcem
- komunikativní angličtinu
- nebát se komunikace se zákazníkem
- možnost nastoupit nejpozději 15.11.2018

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Maloobchod

V České republice působí tato francouzská společnost od roku 1999 a je hlavním hráčem na trhu maloobchodního prodeje v cestovním ruchu. Během 15 let rozšířil své aktivity na 300 prodejních míst a provozuje, inovuje a zdokonaluje své koncepty v oblastech: FOOD SERVICES, LUXURY & DUTY FREE a TRAVEL ESSENTIALS

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Počet zaměstnanců

150-199 zaměstnanců
ID: 3510725  Datum zveřejnění: 8.10.2018  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 23000