Operátor biotechnologické výroby

Randstad HR Solutions s.r.o.

Místo práce
Kouřim, Česko, Okres Kolín

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• Obsluha výrobního zařízení včetně kontroly procesu, sterilizace, čištění atd.
• Dodržování výrobních předpisů a postupů
• Práce s počítačem řízenými systémy
• Dodržování Správné dokumentační praxe

Zaměstnanecké výhody, benefity

• Spolupráce na projektech se špičkovými technologiemi
• Motivující finanční ohodnocení, směnové příplatky
• 13.mzdu
• Roční bonus ve výši 4,5%
• Příspěvek na dopravu (v závislosti na vzdálenosti místa bydliště, např. pro vzdálenost 25 km se jedná o 1.170 Kč měsíčně)
• Vyhlášené závodní stravování (menu pro zaměstnance v ceně 15,-Kč)
• 5 týdnů dovolené
• Penzijní připojištění po 1.roce zaměstnání (3% ze základu pro odvod sociálního pojištění)
• Placené pracovní volno v případě určených rodinných událostí
• Očkování proti chřipce a žloutence A+B zdarma (po zkušební době)

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Chemický průmysl, výroba farmaceutických výrobků

LONZA BIOTEC s.r.o. se sídlem v Kouřimi (40 km východně od Prahy) je součástí segmentu Specialty Ingredients. Společnost se specializuje na mikrobiální fermentaci a poskytuje výrobní služby zákazníkům z oblasti biotechnologií nebo potravinářství.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
student střední školy
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• Odpovědnost, pečlivost, samostatnost, dochvilnost, flexibilita
• SOU/SŠ vzdělání technického směru - výhodou
• Znalost práce na PC – MS Office
• Schopnost rychle se učit
• Schopnost týmové práce
• Ochotu pracovat ve směnném provozu (12-ti hodinové směny systémem krátký-dlouhý týden)
• Znalost češtiny, základní znalost angličtiny výhodou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Najít každému jeho vysněnou práci a firmám spokojené zaměstnance je smyslem toho, co děláme. Specializujeme se na agenturní zaměstnávání, vyhledávání pracovníků na hlavní pracovní poměr, inhouse řešení a komplexní služby v oblasti HR řešení. Zakládáme si na férovém jednání a etickém přístupu. Záleží nám na tom, jak vypadá pracovní trh - snažíme se jít příkladem a svou činností pozitivně ovlivňovat jeho podobu. Ať už hledáte svou první práci nebo jste ostřílený profesionál, u nás najde uplatnění každý.

Počet zaměstnanců

150-199 zaměstnanců
ID: 3512251  Datum zveřejnění: 9.10.2018