Operátor/ka ve výrobě, Trutnov, až 156 Kč/hod + týdenní zálohy

Randstad HR Solutions s.r.o.

Místo práce
Trutnov, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
135 - 156 Kč/hod

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáte dlouhodobou a stabilní práci ve výrobní společnosti? Ocenili byste bonusy, příspěvek na stravování a 5 týdnů dovolené?
Nevadí Vám práce v nepřetržitém provozu (ranní/noční 12 hod směny) nebo ranní a odpolední směny (6 -14 a 14 -22)?

Dejte nám o sobě vědět – hledáme pracovníky pro výrobní automotive společnost na Trutnovsku.

Vhodné pro muže, ženy a uchazeče bez zkušeností - ABSOLVENTY - zaškolíme.

Nástup možný ihned.

Náplň práce:
• montážní a manipulační práce na lince
• obsluha strojů a zařízení
• kompletace dílů
• kontrola kvality

Co Vám nabízíme:
• moderní pracovní prostředí
• zaměstnání na hlavní pracovní poměr
• základní hrubá měsíční mzda 17 036 Kč a k tomu:
• nadstandardní příplatky (příplatek za práci o víkendu 30%, příplatek za práci v noční směně 15 Kč/hod a další)
• bonus za týmovou práci až 3000 Kč/měs.
• bonus za zapracování až 1200 Kč/měs.
• bonus za nepřetržitý provoz 500 Kč/měs.
• v průměru tedy 135 - 156 Kč/hod.
• 5 týdnů dovolené
• příspěvek na stravování (40 Kč/den)

Co od Vás očekáváme:
• manuální zručnost
• fyzickou zdatnost
• pracovitost a spolehlivost
• ochotu pracovat v týmu
• praxi ve výrobě výhodou, ne podmínkou

Budeme se těšit na Vaše reakce na tel 778 76 46 68 nebo na emailu [email protected]

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Výrobní automotive společnost.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské s maturitou

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Najít každému jeho vysněnou práci a firmám spokojené zaměstnance je smyslem toho, co děláme. Specializujeme se na agenturní zaměstnávání, vyhledávání pracovníků na hlavní pracovní poměr, inhouse řešení a komplexní služby v oblasti HR řešení. Zakládáme si na férovém jednání a etickém přístupu. Záleží nám na tom, jak vypadá pracovní trh - snažíme se jít příkladem a svou činností pozitivně ovlivňovat jeho podobu. Ať už hledáte svou první práci nebo jste ostřílený profesionál, u nás najde uplatnění každý.

Počet zaměstnanců

150-199 zaměstnanců
ID: 3519320  Datum zveřejnění: 29.1.2019  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 135 - 156 Kč/hod