Operátor/Seřizovač strojů - náborový příspěvek 10 000 Kč

Randstad HR Solutions s.r.o.

Místo práce
Vesecko 2, Vesecko, Turnov, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmínky (brutto)
23 000 Kč

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Operátor řídí a organizuje práci výrobní linky a všech pracovníků na lince
vyrábí podle plánu výroby
kontroluje suroviny a produkt
reguluje výrobní proces, provádí výměny dílů, drobné opravy, doplňování náplní

Zaměstnanecké výhody, benefity

náborový bonus 10 000 Kč
dopravu ze Semil, Železného Brodu ,Lomnice n. Popelkou. Nově doprava z Liberce, Jablonce n.N., Hodkovic n. M., Příšovic a dalších.
13. a 14. plat
6 dní sickday
stravenky v hodnotě 80 Kč
kariérní postup

Informace o náboru

vyučen nebo základní s praxí ve výrobě
odpovědnost a spolehlivost
technická zdatnost
práce v nepřetržitém provozu

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Jiné neuvedené oblasti

Firma Ontex vyrábí dámské hygienické potřeby, dětské plenky a inkontinenční pleny

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity

Vzdělání v oboru

technické vzdělání nebo praxe

Jazykové znalosti

Český jazyk - Expert (C2)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Počet zaměstnanců

150-199 zaměstnanců
ID: 3523209  Datum zveřejnění: 24.10.2018  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 23 000 Kč