Obchodník/ce - Strojírenství

Randstad HR Solutions s.r.o.

Místo práce
Krnov, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Chcete pracovat pro českou společnost, ale současně využívat angličtinu? Líbí se Vám oblast strojírenství a technický produkt a nejste úplným nováčkem? Pokud ano, přihlaste se.

Chceme obchodníka/ici, který/á
- bude hledat nové obchodní příležitosti, ale postará se i o portfolio stávajících významných zákazníků
- bude budovat dlouhodobé obchodní vztahy
- a připravovat kompletní podklady pro obchodní jednání
- realizovat schůzky se zákazníky
- spolupracovat s ostatními odděleními společnosti, vč. výroby
- lokalita: ČR + Evropa

Zaměstnanecké výhody, benefity

- nestereotypní práce v perspektivní oblasti
- zázemí stabilní české společnosti
- dobrý tým a podporu kolegů i nadřízených
- zaměstnání na HPP
- motivující finanční ohodnocení a řadu zaměstnanecký bonusů a benefitů

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

Česká strojírenská společnost

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Jak vypadáte:
- máte zkušenosti z obchodu a strojírenství (to je podmínka)
- technické vzdělání je velké plus
- jste energický/á a nebojíte se zvednout telefon
- hovoříte anglicky na denní bázi
- jste samostatný/á, flexibilní a dotahujete věci do konce

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Počet zaměstnanců

150-199 zaměstnanců
ID: 3526536  Datum zveřejnění: 29.10.2018