Vedoucí směny/Zástupce vedoucího - Palladium

Randstad HR Solutions s.r.o.

Místo práce
Praha 1, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro celosvětově známou německou značku Puma, zabývající se prodejem sportovního vybavení, obuvi a oblečení, hledáme sportovně naladěné vedoucí směny na prodejnu v obchodním centru Palladium.

Co bude Vaší náplní práce:
- komunikace se zákazníky a asistence s výběrem zboží
- vybalování a doplňování zboží
- práce s pokladnou
- odpovědnost za vzhled prodejny
- odpovědnost za prodejní cíle
- zajištění chodu prodejny v nepřítomnosti Vedoucího prodejny
- asistence při náboru, školení a vedení týmu
- komunikace s centrálou v anglickém jazyce

Požadujeme:
- komunikativní angličtinu
- zkušenost na obdobné pozici minimálně 2 roky
- možnost nastoupit ihned
- zkušenost se zákaznickým servisem
- spolehlivost a pečlivost
- SŠ vzdělání s maturitou
- zájem o značku PUMA

Nabízíme:
- práci v přátelském prostředí
- odpovídající platové ohodnocení
- bonusy z prodeje při splnění prodejních cílů
- pravidelné směny
- slevu na veškeré zboží
- plně hrazenou multisport kartu
- stravenky

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Maloobchod

Již 70 let vyvíjí značka PUMA rychlé výrobky pro nejrychlejší atlety planety. Každý den našich 13 000 zaměstnanců ve více než 120 zemích světa v duchu hesla SPEED&SPIRIT dodává světu ikonické boty, oblečení a doplňky a posouvá tak hranice sportu a módy dál.
Svět značky PUMA zasahuje do mnoha sfér, jako je fotbal, běh, trénink, fitness, golf, motorsport a v neposlední řadě také spolupráce se světovými fashion ikonami jako je Rihanna. Ale ať už jste kdekoliv na hřišti, na přehlídkovém mole nebo na ulici, přináší značka PUMA radost a vzrušení do oblasti sportu, módy a kultury. PUMA Group je vlastníkem značek PUMA, Cobra Golf, Dobotex. Sídlí v městě Harzogenaurach v Německu.

Požadavky na zaměstnance

student střední školy
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Vzdělání v oboru

Retail

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme Randstad, světový lídr na trhu personálních agentur a jeden z největších poskytovatelů personálních služeb na českém trhu. Naším cílem je být pro naše kandidáty i klienty důvěryhodným a lidským partnerem na dnešním technologicky orientovaném trhu práce. V Randstadu si vybere každý. Nabízíme stálou práci i brigády, dlouhodobé i krátkodobé úvazky a uplatnění ve všech možných oborech po celé České republice. Jsme tu proto, abychom vám pomohli najít zaměstnavatele a pozici kde budete spokojení.

Svět práce se neustále vyvíjí a my spolu s ním. Utváříme ho tak, aby byl lepším místem jak pro zaměstnance, tak pro firmy, které jim dávají práci. Zakládáme si na férovém jednání, etickém přístupu a striktním dodržování legislativy. I proto jsme členem Asociace poskytovatelů personálních služeb (APPS) a jejího prezidia.

Měníme pozitivním směrem životy našich kandidátů i klientů již přes 60 let. Můžete nám proto věřit, že v tom, co děláme, se opravdu vyznáme.

Počet zaměstnanců

150-199 zaměstnanců
ID: 3529368  Datum zveřejnění: 1.11.2018