Nastartuj s námi kariéru v HR

Randstad HR Solutions s.r.o.

Místo práce
Jungmannova, Nové Město, Praha, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
10.12.2018
Mzdové podmínky (brutto)
fixní plat + super BONUSY

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Konzultant pro personální agenturu s AJ - 30 dní volna - home office - super BONUSY
Baví tě komunikovat s lidmi?
Nebojíš se zvednout telefon a volat?
Máš znalosti z úplně jiného oboru, ale personalistika tě láká a zároveň se chceš učit nové věci?
Máš chuť propojovat zajímavé lidi s pracovními nabídkami?

Pak konečně práce může být tvým koníčkem a ještě dostaneš dobře zaplaceno!

Co dělají naši konzultanti?
- v roli konzultanta budeš řídit náborové projekty u svěřených klientů
- součástí práce konzultanta je inzerování pozic, ale také aktivní vyhledávání
kandidátů na sociálních sítích či v naší interní databázi kandidátů
- dobrý konzultant je cenným partnerem svých kandidátů, orientuje se ve světě
práce, umí kvalitně poradit i nasměrovat v dalším kariérním kroku, ale také
rozumí potřebám svých klientů
- v roli konzultanta budeš mít možnost potkávat se v rámci osobních pohovorů s
řadou zajímavých odborníků a propojovat je se skvělými pracovními příležitostmi
u našich klientů

Zaměstnanecké výhody, benefity

A co za to?
Prací u nás máš možnost získat:

- cenné zkušenosti v oblasti recruitmentu
- možnost nastartovat svou kariéru v oblasti HR
- nové dovednosti spojené s náborem a technologiemi
- mentoring ze strany zkušených kolegů a pravidelná školení
- slušný fixní plat + velmi zajímavý bonusový systém
- balíček firemních benefitů (vč. 30 dní volna, 4 dny home office za dobré výsledky, cafeterii ....)
- notebook a smartphone i pro soukromé volání
- krásné pracovní prostředí v samotném centru Prahy
- občerstvení na pracovišti a dobrou kávu kdykoliv budeš mít chuť

A to nejdůležitější :-) partu pozitivně naladěných kolegů, kteří se na Tebe těší!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Jiné neuvedené oblasti

Jsme RANDSTAD - přední hráč v oblasti recruitmentu na celosvětovém trhu práce a v současné chvíli posilujeme náš pražský tým recruiterů.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Vzdělání v oboru

HR

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Počet zaměstnanců

150-199 zaměstnanců
ID: 3555710  Datum zveřejnění: 7.12.2018  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: fixní plat + super BONUSY