Vedoucí výroby - Ústí nad Orlicí

Randstad HR Solutions s.r.o.

Místo práce
Ústí nad Orlicí, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- vedení mistrů jednotlivých výrobních úseků
- optimalizace výrobních procesů a materiálových toků
- zodpovědnost za řízenou dokumentaci výrobních procesů
- aktivní účast na poradách
- koordinace denní operativy (sestavování plánu čerpání dovolených pro pracovníky výroby..)
- dbaní na pracovní atmosféru a motivaci pracovníků

Zaměstnanecké výhody, benefity

- zázemí stabilní firmy
- mzda od 50 000 Kč
- 13. plat
- příspěvek na penzijní nebo životní pojištění
- firemní akce (výlet do Alp)
- vánoční večírek
- příspěvek na stravné

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Ostatní průmyslová výroba

Klient vyrábí prostředky pro ochranu sluchu a dýchacího ústrojí. Dodává ochranné dýchací masky, roušky, respirátory, sluchátka, tampony a zátky do uší pro prostředí zdravotní, potravinářská, chemická, průmyslová, stavební a těžební.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- znalost anglického nebo německého jazyka podmínkou
- vzdělání VŠ nebo střední odborné s maturitou
- zkušenost s vedením většího týmu výrobního podniku
- organizační a komunikační schopnosti
- znalost LEANu

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Najít každému jeho vysněnou práci a firmám spokojené zaměstnance je smyslem toho, co děláme. Specializujeme se na agenturní zaměstnávání, vyhledávání pracovníků na hlavní pracovní poměr, inhouse řešení a komplexní služby v oblasti HR řešení. Zakládáme si na férovém jednání a etickém přístupu. Záleží nám na tom, jak vypadá pracovní trh - snažíme se jít příkladem a svou činností pozitivně ovlivňovat jeho podobu. Ať už hledáte svou první práci nebo jste ostřílený profesionál, u nás najde uplatnění každý.

Počet zaměstnanců

150-199 zaměstnanců
ID: 3611880  Datum zveřejnění: 1.3.2019