Servisní technik

Randstad HR Solutions s.r.o.

Místo práce
Hálova 47/12, Praha-Satalice, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
1.4.2019
Mzdové podmínky (brutto)
30 000

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Realizace servisních a realizačních zakázek
Výroba a servis systémů řízení
Montáže a nastavování a uvádění výrobků do provozu u zákazníků
Provádění záručních a mimozáručních oprav u zákazníků
Používání měřicí a zkušební techniky
Diagnostikování závad technických zařízení

Zaměstnanecké výhody, benefity

Odpovídající nástupní mzda okolo 30 000 Kč
Motivující finanční odměny
Zaměstnanecké výhody - stravenky, odměny a mnoho dalších výhod
Příjemné pracovní prostředí v dobrém kolektivu

Informace o náboru

V případě zájmu mne prosím kontaktujte prostřednictvím emailu [email protected]

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Jiné neuvedené oblasti

Společnost se zpočátku profiluje jako ryze obchodní. Na přelomu roku 2000/2001 se postupně mění zaměření společnosti. Hlavní činností se stává dodávka údržby řídících a informačních systémů, vzniká tak divize VPT. Postupně se tato divize VPT zaměřuje na vývoj SW a HW, zajištění servisu dodavatelským způsobem a budování rozsáhlých komunikačních, řídících a informačních systémů.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Vzdělání v oboru

Elektrotechnika

Jazykové znalosti

Český jazyk - Pokročilý (C1) nebo Anglický jazyk - Úplný začátečník (A1)

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Elektrotechnické vzdělání podmínkou (SOU/SŠ)
Odborná způsobilost podle vyhlášky č. 50/1978 Sb. PODMÍNKOU

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Počet zaměstnanců

150-199 zaměstnanců
ID: 3628712  Datum zveřejnění: 25.3.2019  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 30 000