Procesní inženýr - využití AJ a cestování do zahraničí

Randstad HR Solutions s.r.o.

Místo práce
Nový Jičín, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
30 000 - 60 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Nevadí Vám cestování po světě?
Chcete se podílet na zlepšování procesů napříč závody po celém světe?
Neváhejte a přidejte se k nám!!

na starosti budete mít

- nastavování a zlepšování procesů výroby v rámci koncernu
- optimalizace a návrh výrobních postupů a jejich zlepšování
- spolupráce s vývojem, procesem i výrobou
- komunikace s ostatními odděleními a pobočkami

Zaměstnanecké výhody, benefity

- příspěvek na dopravu
- 5 týdnů dovolené
- zajímavé finanční ohodnocení
- kariérní růst
- zázemí mezinárodní společnosti
- další profesní vzdělávání, včetně jazykového
- příspěvek na penzijní připojištění, odměny před letní a vánoční dovolenou
- možnost volnočasových aktivit

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Ostatní průmyslová výroba

Od roku 1998 je společnost se sídlem v Odrách členem rakouské skupiny, která se řadí mezi největší světové výrobce výrobků z pryže

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2) a Český jazyk - Expert (C2)

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- vzdělání technického směru (výhodou materiálové inženýrství, strojírenství, chemie)
- ochota cestovat
- komunikativní znalost AJ
- technické myšlení
- samostatnost, flexibilita
- organizační a komunikační schopnosti

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Najít každému jeho vysněnou práci a firmám spokojené zaměstnance je smyslem toho, co děláme. Specializujeme se na agenturní zaměstnávání, vyhledávání pracovníků na hlavní pracovní poměr, inhouse řešení a komplexní služby v oblasti HR řešení. Zakládáme si na férovém jednání a etickém přístupu. Záleží nám na tom, jak vypadá pracovní trh - snažíme se jít příkladem a svou činností pozitivně ovlivňovat jeho podobu. Ať už hledáte svou první práci nebo jste ostřílený profesionál, u nás najde uplatnění každý.

Počet zaměstnanců

150-199 zaměstnanců
ID: 3631933  Datum zveřejnění: 19.8.2019  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 30 000 - 60 000 Kč/měsíc