22 000 - 23 000 CZK

Montážní dělník - 1 směna

Randstad s.r.o.

Místo práce
Dobré, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek
Celková mzda (bruto)

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- kompletace výrobků tepelných čerpadel
- kontrola kvality jednotlivých dílů, celých výrobků
- příprava hotových výrobků k expedici

Zaměstnanecké výhody, benefity

- zázemí silné, stabilní nadnárodní společnosti
- stabilní práci ve společnosti s perspektivními obory působnosti
- důkladné proškolení hned při nástupu do zaměstnání
- motivační finanční ohodnocení
- mzda 22-23000 Kč
- příjemné pracovní prostředí
- možnost dalšího profesního růstu
- jednosměnný, čistý provoz
- místo výkonu práce: Dobré (nedaleko Dobrušky)

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Ostatní průmyslová výroba

Pro našeho klienta, který se zabývá výrobou tepelných čerpadel, hledáme pracovníky na montážní práce. Jedná se o montáž jednotlivých částí čerpadel, kontrolu kvality dílů a přípravu výrobků k expedici.

Pokud zatím nemáte zkušenosti ve výrobě, nevadí, dejte nám o sobě vědět! Vhodné také pro aktivní důchodce, kteří si chtějí přivydělat.

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské bez maturity

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- trestní bezúhonnost
- odpovědný přístup ke svěřeným úkolům
- časovou flexibilitu
- znalost tvrdého pájení (letování) výhodou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Randstad byl založen v roce 1960 v Nizozemí a dnes je největším poskytovatelem personálně-poradenských služeb na světě. Má zastoupení ve 39 zemích, v jeho 4 858 pobočkách pracuje více než 37 000 zaměstnanců. Po celém světě Randstad denně zaměstnává téměř 668 000 agenturních zaměstnanců.
V České republice působíme od roku 2010. V současnosti mohou naše služby využívat kandidáti i klienti prostřednictvím 27 poboček, které jsou rovnoměrně rozmístěny po celé České republice.

Portfolio služeb Randstadu zahrnuje klasické agenturní zaměstnávání, vyhledávání pracovníků na hlavní pracovní poměr, inhouse řešení a komplexní řešení v oblasti HR.

Randstad is the largest HR services provider in the world and has number 1 position in many countries. We have offices in 39 countries, our 37,000 corporate employees work in 4,858 branches and inhouse locations to employ more than 668,000 people on daily basis.

Creating the best HR services solutions means doing more and going further. We understand client and candidate needs - the better we know you, the better we can match your needs and exceed expectations. Randstad human forward.

Počet zaměstnanců

150-199 zaměstnanců

Havlíčkova 404
50002 Hradec Králové

Kontakt

ID: 3641495   Datum zveřejnění: 10.4.2019