VPT - Vedoucí pracovního týmu-příspěvek na dopravu,stravování

Randstad HR Solutions s.r.o.

Místo práce
Nový Jičín, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Máte zkušenost s vedením týmu?
Jste ochotni pracovat ve směnném režimu a máte praxi ve výrobě?
Hledáte zajímavé pracovní uplatnění?

Máme pro Vás nabídku! Pro mezinárodní společnost, která se zabývá výrobou světelné techniky do automobilů hledáme posily.

co Vás čeká?

- vedení a organizace týmu
- zpracování reportingu, sledování efektivity procesu výroby
- zodpovědnost za kvalitu výrobků a za plnění plánů
- evidence docházky
- školení a motivace nových operátorů
- dodržování zásad štíhlé výroby, BOZP a PO na pracovišti

Zaměstnanecké výhody, benefity

- 25 dní dovolené
- příspěvek na dopravu i na stravování
- bonus za docházku
- cafeterie
- bonusový systém
- příspěvek na penzijní připojištění aj.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Společnost, která se zabývá výrobou světelné techniky do automobilů.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Jazykové znalosti

Český jazyk - Expert (C2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- OU/SŠ vzdělání technického směru
- zkušenost s vedením lidí
- min. 2 roky praxi ve výrobní společnosti, výhodou automotive
- znalost nástrojů štíhlé výroby ( SMED, 5S, Kaizen aj. )
- schopnost a ochota pracovat ve směnném provozu
- znalost MS Office ( MS Word, MS Excel )

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Počet zaměstnanců

150-199 zaměstnanců
ID: 3661585  Datum zveřejnění: 7.5.2019