21 000 CZK

Práce ve výrobě v Rožnově - až 21 000 Kč

Randstad s.r.o.

Místo práce
Rožnov pod Radhoštěm, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek
Celková mzda (bruto)
21 000 CZK

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Chcete dobrou práci za dobré peníze a víkendy trávit s rodinou? U nás v Rožnově pod Radhoštěm ji mít budete! Nabízíme mzdu až 21 000 Kč hrubého za měsíc, 7,5 hodinové směny jen od PO do PÁ a spoustu benefitů. Tak neváhejte a volejte ZDARMA 800 856 856.

Co Vás v práci čeká?
Práce v moderním, čistém a příjemném prostředí výrobní společnosti vyrábějící komponenty pro takové automobilky jako je Audi, Volvo, BMW nebo Mercedes.

Co s námi získáte?
Stabilní a dobrou práci v renomované společnosti, mzdu až 21 000 Kč hrubého za měsíc, odměny před dovolenou a Vánoci až 15 000 Kč. Přispějeme vám na dopravu do práce až 1 125 Kč za měsíc a užijete si týden dovolené navíc.

Zdá se vám trávit 12 hodin v práci dlouho? U nás pracujete jen na 7,5 hodinové směny od pondělí do pátku a víkendy si užijete s rodinou!

Rozmazlujete se a cvičíte rádi? V rámci nabízených benefitů si za zvýhodněné ceny můžete zacvičit jógu, spirální stabilizaci nebo bezplatně navštívit našeho fyzioterapeuta.

Také vám nejvíce chutná to, co nemusíte vařit? Nabízíme kompletní oběd jen za 25 Kč!

Rádi byste pracovali v kolektivu svých známých? Doporučte nám své přátele a získejte navíc bonus 5000 Kč za nástup každého z nich!

Koho hledáme?
Každého, kdo je spolehlivý a zodpovědný. Předchozí zkušenosti nejsou nutné, rádi vás zaškolíme.

Zaujala Vás naše nabídka?
Pokud vás zaujala naše nabídka, klikněte na tlačítko "poslat životopis". Budeme vás kontaktovat. Chcete bližší informace ihned? Pak nám zavolejte ZDARMA na 800 856 856.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Brose je celosvětově čtvrtou největší rodinnou firmou působící v automobilovém průmyslu. V 62 závodech ve 23 zemích světa zaměstnává více než 26.000 zaměstnanců.

Historie Brose v České republice se začala psát v roce 2003. Nyní má v tuzemsku dva výrobní závody, které se nachází v Kopřivnici a v Rožnově pod Radhoštěm. V Kopřivnici je výrobní program zaměřen na sedadlové systémy (včetně jejich vývoje), elektromotory EBS, ventilátory topení a klimatizace osobních automobilů. V Rožnově pod Radhoštěm pak na výrobu a vývoj uzamykacích systémů. S přibližně 3.100 zaměstnanci ve výrobě, vývoji a administrativě je největším výrobním závodem skupiny Brose.

Každé druhé nové auto na světě je vybaveno minimálně jedním produktem Brose. Hlavní kompetencí společnosti je spojení mechanických, elektrických a elektronických systémů a její odbornost v mechatronice zvyšuje pohodlí, bezpečnosti a výkonnost vozidel.

Brose CZ vyrábí a vyvíjí automobilové komponenty pro nejznámější automobilové značky a má více než 80 zákazníků mezi automobilovými výrobci a více než 30 zákazníků mezi subdodavateli.

Společnost je držitelem ocenění Podnik podporující zdraví III. stupně a jako jedna ze 17 společností v České republice získala také mezinárodní certifikaci Top Employer.

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

základní vzdělání

Vzdělání v oboru

výroba a průmysl

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Randstad byl založen v roce 1960 v Nizozemí a dnes je největším poskytovatelem personálně-poradenských služeb na světě. Má zastoupení ve 39 zemích, v jeho 4 858 pobočkách pracuje více než 37 000 zaměstnanců. Po celém světě Randstad denně zaměstnává téměř 668 000 agenturních zaměstnanců.
V České republice působíme od roku 2010. V současnosti mohou naše služby využívat kandidáti i klienti prostřednictvím 27 poboček, které jsou rovnoměrně rozmístěny po celé České republice.

Portfolio služeb Randstadu zahrnuje klasické agenturní zaměstnávání, vyhledávání pracovníků na hlavní pracovní poměr, inhouse řešení a komplexní řešení v oblasti HR.

Randstad is the largest HR services provider in the world and has number 1 position in many countries. We have offices in 39 countries, our 37,000 corporate employees work in 4,858 branches and inhouse locations to employ more than 668,000 people on daily basis.

Creating the best HR services solutions means doing more and going further. We understand client and candidate needs - the better we know you, the better we can match your needs and exceed expectations. Randstad human forward.

Počet zaměstnanců

150-199 zaměstnanců

Adresa společnosti

Randstad s.r.o.
Jungmannova 15
110 00 Brno
http://www.randstad.cz
ID: 3663015   Datum zveřejnění: 9.5.2019